Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kiwizdziwi

2 stycznia 2018, 17:33

Nie lubię kotów to znaczy lubię ale nie tak że jak zobaczę jakiegoś dachowca to biegnę do niego go prawie udusić

Avatar mietek69i8

4 października 2017, 20:16

Pornhub
O jaki śliczny kotek! Chodź się r*chać!

Avatar pawelo320

21 lipca 2017, 12:38

A oto de-kot

Avatar staruszka

14 lutego 2017, 16:46

@KontoUsunięte: ja lubię koty!!!!!
i zaraz dodam to do ulubionych :P

Avatar staruszka

14 lutego 2017, 16:43

ROZWALIŁ, IM ,iphona5 XD

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 18:31

@KontoUsunięte: "Gdy koty umrą, wszyscy będą powieszeni na groby kotów" xD o_o

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 18:30

@KontoUsunięte: "Gdy koty umrą, wszyscy będą powieszeni na groby kotów" xD o_o

Avatar sradzikxd

8 marca 2013, 12:36

ja tam kotów nie lubie

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 12:45

@sradzikxd: "Co jest ludzie?,0 udostepnien i tylko 1 ulubionych? co z wami? nie lubicie kotow?"
:P

Avatar Pawello20102

8 marca 2013, 12:55

nie, jeszcze mało kto wrócił ze szkoły :P

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 12:56

@Pawello20102: czekamy az dzieciarnia sie znudzi zyciem i nas zminusuje a potem sie powiesi

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 14:25

@Pawello20102: ok
1 osoba sie juz powiesila
czekamy na nastepne
(podpis)Śmierć

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 14:28

@sradzikxd: Smutno mi że mnie nie lubisz ;( Staram sobię nie robić wrogów, ale cóż... bywa.

Avatar Karso21Respawn

8 marca 2013, 15:21

@sradzikxd: ja tez nie i cie dzieci minosuja ;p (pewnie ja tez zara z 30 minusow dostane)

Avatar chupacabra001

8 marca 2013, 18:04

@Karso21Respawn: Bo dzieci są na tyle ograniczone, że nie znają takiego pojęcia jak "czyjeś zdanie". Takie skutki bezstresowego wychowania i dorastania w internecie.

Avatar Angelka235

2 lutego 2014, 18:28

@sradzikxd: podaj mi jeden powud dla których nie lubisz kotów

Avatar sradzikxd

2 lutego 2014, 20:15

@Angelka235: po prostu nie lubię ich, mam do tego prawo. jest gdzieś napisane, że musze je lubić bo sa takie ''popularne''?

Avatar Angelka235

3 lutego 2014, 15:13

@sradzikxd: nie, tylko myślałam że jest jakiś powód do tego że nie lubisz kotów :P

Avatar chihuahua111

27 marca 2013, 16:32

Ja uwielbiam koty i hoduje calkiem spora gromadke tych futrzakòw :) naprawde mi przykro ze tak sie staracie byc cool a wam sie nie udaje :( kilka rad jak nie wyjsc na durnia: 1. Slowo "dziecko" jest przereklamowane, za czesto jest uzywane w necie. A szkoda bo nawet fajne slòwko. 2. Wiekszosc jejowiczòw mòwi "oh, na pewno nas zminusuja!" aby dostac lapki w gòre wiec to tez juz nie jest trendy. 3. Jakos nie widze tu powieszonych dzieci tylko obrazek z kotami. Za duzo piwa kochani, za duzo piwa. 4. Polowa swiata nie lubi kotòw wiec nie odkryliscie Ameryki, nie jestescie jedyni, fajni i najlepsi. Przykro mi.
Obrazek nawet fajny, 4/5 :)

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 19:18

Osobiście nie lubię kotów. Jedyny zabawny mem z kotami to grumpy cat, reszta nie ma czego szukać w necie

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 15:50

Ja tam tak pośrednio lubie koty :)

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2013, 14:37

Koty, wszędzie koty 0.o

Avatar Maks2603

8 marca 2013, 13:11

Ja lubię koty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzeba brać osobną torbę

Nieuczciwa ocena

Niezniszczalne

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka