Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Tacy sami, a ściana między nami
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2013, 18:09
nie boląło gdyż ja tak mówie
Odpisz
8 marca 2013, 18:30
z serii epickie odśnieżanie
Odpisz
8 marca 2013, 17:00
Czy to czasem nie jest siedziba GOPR-u czy czegoś podobnego?
Odpisz
8 marca 2013, 15:55
Ma koleś szczęście
Odpisz
8 marca 2013, 15:19
brat chucka
Odpisz
8 marca 2013, 15:06
też tak chce umieć odsnieżac :(
Odpisz
8 marca 2013, 14:11
Podobne odśnieżanie było na działce.Nikt nie odśnieżał,a wystarczyło że poszedłem do domu (drzwi są kryte dachem ganku) i za moimi plecami spadł cały śnieg z dachu.
Odpisz