Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Z klasą się trzeba urodzić
Szybki jak błyskawica
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2017, 12:04
Odpisz
28 czerwca 2017, 14:03
@theCPCK: masz zobacz ile masz strzalek
Odpisz
28 czerwca 2017, 14:11
@kubarum19: to już bardziej spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji niż tylu zielonych
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:30
@theCPCK: Jaką legendą trzeba być aby tyle strzałek zgarnąć?
Odpisz
8 lutego 2018, 10:39
@maxmaxi123: żadną
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 10:47
@Grzechoooo: pierwszy raz dostałem powiadomienie do tak starego komentarza
Odpisz
8 lutego 2018, 21:02
@theCPCK: do usług. Ale ten komentarz nie jest stary...
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2018, 21:35
@Grzechoooo: młody też nie
Odpisz
8 lutego 2018, 21:36
@theCPCK: ale na pewno nie stary.
Odpisz
1 maja 2019, 16:43
@Grzechoooo: a czy teraz według ciebie jest już stary?
Odpisz
1 maja 2019, 23:37
@theCPCK: perhaps
Odpisz
17 października 2021, 17:20
@Grzechoooo: a teraz?
Odpisz
24 lutego 2022, 16:55
no teraz to już jest stary
Odpisz
5 marca 2018, 19:05
*ATOM
Odpisz
29 czerwca 2017, 23:58
Lubię to. Liga Sprawiedliwych: Bez Granic - Epickie intro.
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:29
Ja nie mogę, ale ignorancja...
Odpisz
29 czerwca 2017, 00:16
Adminie ty śmieszku...
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:41
Dlaczego?! Atom, a nie Ant-Man! Jak tak można?! To aż boli...
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:14
Jakby komuś nie chciało się paczeć na dolne komentarze, to w razie czego też napiszę:
To jest Kapitan Atom z DC. Ant-man jest z Marvela.
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:20
To admin czy autor łączy uniwersa?
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:28
@maxmaxi123: autor dał tytuł a admin nie zmienił
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:58
Adminie...dlaczego?
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:31
ja nie chcę nikogo obrazić ale...
panie adminie, chyba coś tu jest nie tak xD albo zmień dilera
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:40
@benben7: tutaj obrazek w wersji z poczekalni xD
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:13
Co to ku*wa za napis na końcu
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:06
czemu to jest ku*wa po portugalsku.
Odpisz
19 czerwca 2017, 22:54
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:52
To jest Atom a nie ant-man
Odpisz
19 czerwca 2017, 13:14
@KapiPo24: Tak, Ant-man jest z Marvela.
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:42
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz