Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fergus
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2017, 12:22
Sorki, że takie paskudne rysunki, miałem na to tylko pięć minut.
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:23
@Krzyniu: piękne, 5/5
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2017, 12:32
@Krzyniu: ładne, ten wku*wiony jest ładnie namalowany
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:42
@RussiaBall: Ale ręce są poje**ne.
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:46
@Krzyniu: są idealne
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:48
@Krzyniu: Masz bardzo ładne pismo.
Odpisz
19 czerwca 2017, 12:55
Odpisz
19 czerwca 2017, 13:47
@Krzyniu: a tam ręce
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:38
@Krzyniu: Powinieneś tam dorysować kapelusz.
Odpisz
20 czerwca 2017, 17:40
@JakubJJJ: Za
Odpisz
23 czerwca 2017, 22:58
@Krzyniu: Jakaś dobra kreda
Odpisz
9 stycznia 2025, 08:26
@Krzyniu: Krzyniu, ale żeś ty mi zaimponował w tej chwili
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2017, 16:16
Och już ktoś mnie wyprzedził...ale i tak 5/5
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:20
Uczyć się gówniarze, a nie po tablicy rysujecie. Co za brak wychowania i szacunku do nauczyciela. Brak mi słów po prostu na takie społeczeństwo, że takie osobniki będą wokół mnie korzystać z tlenu, to aż mi się niedobrze robi. Wstyd i hańba dla narodu Polskiego, wstyd i hańba dla prezydenta Rzeczypospolitej, wstyd i hańba dla Nas wszystkich. Po prostu brak słów.
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:27
@jacek1s: Brakuje tylko takie /s na końcu i idealnie.
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:31
@Pluumek: Nie boje się akustycznych dzieci, więc nie używam symbolu sarkazmu. Sarkazm ma być nieoczywisty, a nie czymś typu UWAGA TERAZ BĘDZIE SARKAZM, PRZYGOTUJCIE SIĘ! To jest głupie.
Jeszcze głupsze jest rysowanie po tablicy gdy nauczyciela nie ma w sali bo musiał wyjść by załatwić pewną sprawę, gówniaki bały się rysować w obecności nauczyciela, a jak poszedł to co? To już takie kozaki tak? Dawać na solo, to zobaczymy jacy z Was artyści, niewychowane gówniaki.
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:45
@jacek1s: Jacuś, spokojnie. On to rysował na przerwie, poza tym jest już końcówka roku szkolnego
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:50
@jacek1s: Bo inaczej skończcie jako zegarmistrzowie!
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:57
@jacek1s: Jest koniec roku szkolnego. znają życie nauczycielka pozwoliła im coś porysować, bo zrobili materiał. ja do szkoły ide tylko na wf, bo na lekcjach tylko siedzimy
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2017, 16:06
@jacek1s: uspokój się i weź kilka głebokich wdechów
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 13:49
@Lacoste: Sprawdzają Ci komentarze? xd
Odpisz