Czasem dobrze być niskim...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Stany w pigułce
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2013, 17:13
Chyba "Czasem dobrze jest mieć dużego przy sobie". Gdyby nie Hummer, to nie byłoby już do śmiechu. :-)
Odpisz
13 marca 2013, 18:56
@chupacabra001: Nie ma sprawy !
Odpisz
13 marca 2013, 15:21
Hummer H2 i Chevrolet Avalanche - dlaczego? :/
Odpisz
13 marca 2013, 10:36
mały ale wariat :P
Odpisz
13 marca 2013, 09:15
No to teraz wszyscy kupujemy fiaty 126p :)
Odpisz
13 marca 2013, 10:22
@agromix: dobrze
Odpisz