Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mamutantum

21 czerwca 2017, 17:12

Avatar crimzon

20 czerwca 2017, 08:34

Próba bycia śmiesznym na przymus?
Tak, to anime.

Avatar AlkatraS_Junior

20 czerwca 2017, 14:55

@crimzon: njeśmieszne

Avatar Szeru223

20 czerwca 2017, 15:26

@crimzon: Tyle, że drugiej części obrazka nie było w anime.

Avatar ITakZarazZapomniszOMnie

19 czerwca 2017, 15:47

(standardowe pytanie)

Avatar Polskipapug

19 czerwca 2017, 15:47

Avatar Lucy_chan

19 czerwca 2017, 16:23

@ITakZarazZapomniszOMnie: To ulica z anime Toradora, odcinek 17, (z tym, że tej drugiej części obrazka już tam nie było).

Avatar ITakZarazZapomniszOMnie

19 czerwca 2017, 16:34

@Lucy_chan: Bóg zapłać, drogi człowieku

Avatar Polskipapug

Edytowano - 19 czerwca 2017, 17:08

@Lucy_chan: niech ci bóg w dzieciach wynagrodzi

Avatar Ashley12c

19 czerwca 2017, 15:51

*Ekhem* RobotBoy też miał taką drogę ;-;

Avatar Szeru223

19 czerwca 2017, 15:29

"Zaufaj mi, jestem inżynierem"

Avatar siemak

19 czerwca 2017, 15:19

kisne

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 czerwca 2017, 15:17

Zajebiście ale raczej mało kogo to obchodzi, idź gdzieś indziej z takim humorem i z czymś takim jak anime.

Avatar Boberek00

19 czerwca 2017, 15:23

Avatar sylwon1234

19 czerwca 2017, 15:25

Czekaj co

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2017, 15:45

@sylwon1234: Nie wiem zje*any jestem nie zwracajcie na mnie uwagi po prostu nie lubię anime i nie uważam żeby coś takiego było odpowiednie dla Jeja pod względem humoru, ale ja tam mam specyficzne jego poczucie bo prawie nic mnie nie śmieszy więc przepraszam i dowidzenia proszę mnie nie bić za moją głupotę.

Avatar kicius23

19 czerwca 2017, 15:52

Dobra, nie było mnie tu chwilę, skąd ten hejt na anime? Tzn, zawsze był tu jakiś hejt na anime, ale ostatnio jest o wiele... większy.

Avatar Davido

19 czerwca 2017, 15:56

*patrzy na twój avek*
...

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2017, 16:01

@kicius23: No nie wiem, ludzie uważają że tego jest zbyt wiele na Jeja (z czym się po części zgadzam). A niektórzy nadal hejtują bezpodstawnie, tego to nie ogarniam. Może jakiegoś Krzynia czy inny szajs zapytaj o to bo wiem że on tak hejtował raz. Nie wiem zbytnio no.

Avatar Szymon2727

20 czerwca 2017, 12:38

Ale wiesz, że to co masz na awatarze to anime?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 czerwca 2017, 13:46

@Szymon2727: To się chyba nazywa hipokryzja

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2017, 17:12

@Szymon2727: Myślałem, że gra z Japonii =/= anime
Ale cóż, i tak nie lubię anime, mimo tego że je oglądam

Avatar Szymon2727

20 czerwca 2017, 20:55

Może zaskoczyć Cię fakt, ale to obrazek na podstawie gry, którego bohaterka jest narysowana tak jak zazwyczaj rysuje się anime.

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2017, 22:36

@Szymon2727: >Rysunek tak jak zazwyczaj rysuje się w anime (co z tego że podobnie rysuje się w angielskich kreskówkach
>Faktyczne pochodzenie z anime
Wybierz jedno, to nie to samo.

Avatar Szymon2727

22 czerwca 2017, 23:52

Dobra, kończę już tutaj dyskusję.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 00:22

@Szymon2727: Okej, spoko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Szeru223
Dodane przez: Szeru223

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Jakby trochę nie fair

Ładne rzeczy

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka