Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BOSS111

23 czerwca 2017, 00:15

Mam fajnych znajomych i fajną znajomą co znają się na memach i też lubią czarny humor szach-mat

Avatar xxxPaterrix03xxx

23 czerwca 2017, 13:49

@BOSS111: Też chcę :C

Avatar DaKnight

22 czerwca 2017, 20:27

Dlaczego dla moich znajomych jedynym śmiesznym "memem" jest "Artur to nie imię,Artur to pisuar" itp.?Raz im pokazałem mema z Hitlerem,jedyną reakcją ich było "To nie jest śmieszne" i po chwili zaczeli słuchać Zbuka i przeglądaniu kolejnych memów "Marek to nie imię..." ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar wiking101

22 czerwca 2017, 22:20

@DaKnight: Może i historyczne, ale faktycznie mało śmieszne

Avatar DaKnight

22 czerwca 2017, 22:25

@wiking101: Pokazywałem im też inne memy ale i tak dla nich śmieszne tylko "Darek to nie imię... itp

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2017, 20:53

czarny i humor jest oddzielnie

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2017, 22:06

Na co ci czarny?

Avatar korsti

21 czerwca 2017, 01:05

Żeby mi bawełnę zbierał

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2017, 23:16

Ja na mam takie szczęście, że wszyscy moi znajomi to dank memiarze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar kasjan132pl

21 czerwca 2017, 15:37

to zależy od tego czy jesteś internetowym przegrywem, czy normalnym człowiekiem

u mnie zwycięstwo t... *nje rzyje*

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2017, 15:42

@kasjan132pl: O patrz, ja też wygra... BANG

Avatar GalenMarek

Edytowano - 20 czerwca 2017, 22:42

Jedno nie wyklucza drugiego. M.in. wczoraj dowiedziałem się, że koleżanka lubi mnie za mój czarny humor :l

Avatar JanuszWaleczny

20 czerwca 2017, 22:05

A wiedzieliście, że w alfabecie Hawajskim jest 13 liter?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar JanuszWaleczny

20 czerwca 2017, 22:24

Nawet nie chcę wiedzieć co Putin planuje.

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2017, 22:26

@JanuszWaleczny: Cokolwiek to jest, jestem całym sercem za nim :3

Gdyż ponieważ Elrond to mój dziadek, hehe.

Avatar ProYOLOGamer

20 czerwca 2017, 22:04

Aj noł dat fil bro

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka