Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2017, 00:15
Mam fajnych znajomych i fajną znajomą co znają się na memach i też lubią czarny humor szach-mat
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:49
@BOSS111: Też chcę :C
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:27
Dlaczego dla moich znajomych jedynym śmiesznym "memem" jest "Artur to nie imię,Artur to pisuar" itp.?Raz im pokazałem mema z Hitlerem,jedyną reakcją ich było "To nie jest śmieszne" i po chwili zaczeli słuchać Zbuka i przeglądaniu kolejnych memów "Marek to nie imię..." ;-;
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:37
@DaKnight: serio czy jakaś creepypasta?
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:38
@Bobiak1234: serio
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:43
@DaKnight: Zmień "przyjaciół"
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:45
@DaKnight: nie będę kłamał myślałem że creepypasta. jakiego konkretnie mema pokazałeś?
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:46
@Zowie: całe szczęście kończe gimnazjum,idę do liceum a oni albo zawodówka albo technikum rolnicze
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:49
@Bobiak1234: chyba tego ale nie jestem pewien bo próbowałem pokazywać też inne a w telefonie mam od zaje**nia Hitler-meme
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:49
@DaKnight: co w tym nieśmiesznego?
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:51
@Bobiak1234: Historia,dla nich im głupsze meme tym lepsze te zmuszające do myślenia są be ponieważ są "mądrościowe"
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:20
@DaKnight: Może i historyczne, ale faktycznie mało śmieszne
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:25
@wiking101: Pokazywałem im też inne memy ale i tak dla nich śmieszne tylko "Darek to nie imię... itp
Odpisz
22 czerwca 2017, 20:53
czarny i humor jest oddzielnie
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:06
Na co ci czarny?
Odpisz
21 czerwca 2017, 01:05
Żeby mi bawełnę zbierał
Odpisz
20 czerwca 2017, 23:16
Ja na mam takie szczęście, że wszyscy moi znajomi to dank memiarze
Odpisz
21 czerwca 2017, 07:32
Jednen mój znajomy jest na memach typu "anon to nie imie, anon to...".Za to dziewczyna nie przepada za memami, i nie popiera mojej dużej ilości godzin spędzonych na graniu...
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:13
@kasjan132pl: zmień przyjaciół
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:30
reszta uważa że upijwnie się to najlepszy sposób na zabawę
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:39
@kasjan132pl: zmień życie
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:48
*ładuje pistolet* dobry pomysł, chcesz się przyłączyć?
Odpisz
21 czerwca 2017, 11:12
@kasjan132pl: *ładuje pistolet* jeszcze się pytasz?
Odpisz
21 czerwca 2017, 11:22
hell yeah! *gra w rosyjską rultektę coltem*
Odpisz
21 czerwca 2017, 12:09
@kasjan132pl: *przyłącza się*
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:49
*wygrywa*
Odpisz
21 czerwca 2017, 14:12
@kasjan132pl: Zwycięstwo to jest strzelenie sobie w morde czy jie strzelenie?
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:37
to zależy od tego czy jesteś internetowym przegrywem, czy normalnym człowiekiem
u mnie zwycięstwo t... *nje rzyje*
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:42
@kasjan132pl: O patrz, ja też wygra... BANG
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2017, 22:42
Jedno nie wyklucza drugiego. M.in. wczoraj dowiedziałem się, że koleżanka lubi mnie za mój czarny humor :l
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:05
A wiedzieliście, że w alfabecie Hawajskim jest 13 liter?
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:06
@JanuszWaleczny: Tak
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:06
@JanuszWaleczny: Nie
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:13
@JanuszWaleczny: A wiesz, że alfabet chiński ma około 50 tyś znaków?
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:22
@DeMajkel: A wiesz, że Rosjanie szukają ludzi dla których ojczystym językiem jest sindarin bądź quenya?(Języki elfów stworzony przez Tolkiena)
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:24
Nawet nie chcę wiedzieć co Putin planuje.
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:26
@JanuszWaleczny: Cokolwiek to jest, jestem całym sercem za nim :3
Gdyż ponieważ Elrond to mój dziadek, hehe.
Odpisz
20 czerwca 2017, 22:04
Aj noł dat fil bro
Odpisz