Najnowsze odkrycie amerykańskich naukowców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 kwietnia 2021, 12:50
*zabiera słońce*
*la fizyka i porządek świata zaburzony*
Odpisz
29 lipca 2019, 15:04
Odpisz
21 czerwca 2017, 09:57
Teza postawiona, teraz trzeba ją tylko udowodnić.
To kiedy kasujemy Słońce?
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:05
@przemek1ni: w piątek popołudniu mam czas co ty na to?
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:34
@gotigwolf: Zadzwonię do Putina może coś nam pożyczy
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:51
@gotigwolf: Nie no, nie mogę w piątek, szabat mam :(
Odpisz
21 czerwca 2017, 10:57
@przemek1ni: Ok to poradzimy se bez ciebie. W sumie to po co tyle ludzi do tak prostego i trywialnego zadania.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 11:23
@Loser: poco do putina na działce mam promień śmierci i zniszczenia
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 15:10
@przemek1ni: pewnych rzeczy empirycznie lepiej nie sprawdzać
zaufaj mi wiem coś o tym
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:59
@Miguelp: No jasne, Kopernik to sobie mógł przemieszczać Słońce, gdzie tylko sobie zamarzył, a ja, człowiek współczesny, mam się z jakiegoś misternego powodu ograniczać?
Phi!
Odpisz
21 czerwca 2017, 20:05
@przemek1ni: a chcialbys zebym sprawdzal wszystko empirycznie
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 13:43
@Miguelp: Nie wiem, co by to miało w twoim przypadku oznaczać
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:03
@przemek1ni: np czy dam rade klatwa wywola raka
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:04
@Miguelp: Najpierw sprawdź, czy w ten sposób jesteś w stanie raka uleczyć
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:05
@przemek1ni: da sie
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:15
@Miguelp: No, to zrób coś dobrego dla ludzkości i lecz ich ile wlezie
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:21
@przemek1ni: inni to robia
ja badam
i mysle o szkoleniu bojowym
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:31
@Miguelp: Powodzenia
Odpisz
26 czerwca 2017, 02:02
@przemek1ni: dzieki
Odpisz
1 grudnia 2017, 20:52
@Miguelp: Nie ma za co, ziomeczku
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:12
@przemek1ni: woah
szybka reakcja
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:14
@Miguelp: Szybka reakcja to moje trzecie imię.
Wolę Krzysztof, ale tylko dlatego, że łatwiej jest je w dowód włożyć
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:42
@przemek1ni: rozumiem
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:44
@Miguelp: No, w końcu jakiś podobny do mnie szaleniec, który jest w stanie mnie zrozumieć :3
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:49
@przemek1ni: tiaa
jestem bardziej szalony
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:53
@Miguelp: Wiem, ale nie mam do ciebie z tego powodu żalu, ja tam cię nie oceniam :3
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:12
@przemek1ni: oki doki ukradlem boki
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:15
@Miguelp: ♥
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:25
@przemek1ni: א
Odpisz
21 czerwca 2017, 13:40
Świat nie może istnieć bez słońca \[T]/
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:53
@Pafeu: Ma pan dowód.
Odpisz
1 października 2017, 08:52
@Pafeu: Praise the Sun!
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:33
Bez słońca nie ma fotosyntezy-bez fotosyntezy nie ma zboża-bez zboża nie ma mąki-bez mąki nie ma opłatków. O takich pierdołach jak ciepło i tlen nawet nie wspomnę XD
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:52
@Shion: Fotosyntezy nie ma bez światła, a nie konkretnie słońca.
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:17
promieni UV
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:41
jak nie ma słońca to nie ma światła. jak jest słońce jest światło :p
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:27
@M_ateo_1: Są inne gwiazdy/źródła ciepła
Odpisz
21 czerwca 2017, 20:39
@FirankaMipinska: Tylko "nieco" za słabe. A no i są też nocne "fotosyntezy"
Odpisz
22 czerwca 2017, 00:11
@FirankaMipinska: za daleko
Odpisz
22 czerwca 2017, 19:49
@M_ateo_1: Jak na realia naszej planety - jasne
Ale myślałam, że przyjmujemy teraz, że życie na innych planetach istnieć może i zapewne istnieje, i dla tych "innoplaneciaków" Słońce może być za daleko
Odpisz
22 czerwca 2017, 11:27
Serio?
Odpisz
22 czerwca 2017, 08:29
Było
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:38
Gdzie ku*wa głoszą taką herezje?
Odpisz
21 czerwca 2017, 20:21
Sam jestem starszym ministrantem ale nie podoba mi się to
Odpisz
21 czerwca 2017, 09:44
Albo tworzył to idiota, który nie zna podstawowych zasad napędzających wszechświat albo jakiś fanatyk religijny, który trafił tutaj ze średniowiecza i tam powinien wrócić.
Odpisz
21 czerwca 2017, 09:49
@Gray1997: Stasiam na jakąś starą babę z kółka różańcowego czy coś, a projekt plakatu wykonał jej wnuk.
Odpisz
21 czerwca 2017, 09:51
@EmielRegis: Grafik płakał jak projektował.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 10:06
@Gray1997: religia nie ma z tym nic wspólnego to czysta głupota xd
Odpisz
21 czerwca 2017, 11:40
@Gray1997: Dlaczego uważasz, że to nie prawda.
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:02
Najprawdopodobniej dla tego, że jest to głupotą. To kłóci się literally ze wszystkim, nawet z doktrynami religijnymi.
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:17
@Gray1997:
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:51
@bartus99: A dokładnie z czym to się kłóci.
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:05
Nadal nie jestem pewien czy to troll czy po prostu osoba która żyje w jakieś innej rzeczywistości .-.
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:14
@bartus99: 1. Nie jestem trollem.
2. Zamiast odpowiedzieć na pytanie obrażasz osobę, która je zadała.
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:18
@bartus99: To musi być troll. Bardzo uparty troll.
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:52
@KrewetkaModliszkowa: 1.Nie jestem trollem.
2. Nadal nie uzyskałem odpowiedzi.
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:10
Hmmm... Może dlatego, że...
Życie które jako tako znamy nie mogłoby rozwinąć się na samotnej, zimnej planecie nie krążącej wokół żadnej gwiazdy.
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:14
@KrewetkaModliszkowa: Bez światła, a nie gwiazdy.
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:52
@bartus99: To po prostu korwinista. Taki stan swiadomości osiaga się słuchając pewnego wąsatego dziada.
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:21
Poświęcę się i odpowiem na twoje pytanie: życie bez gwiazdy nie ma prawa bytu. To nie Ś W I A T Ł O a C I E P Ł O napędza życie. Z religijnego punktu widzenia świat nie jest podtrzymywany przez jakiś obrządek który i tak każdy ma gdzieś, ale przez kaprysy pewnego bytu sprzed eonów.
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:39
kosmos ma temperaturę -273 °C. tyle by było na planecie. bez gwiazdy ( czyli też źródła światła ) było by ciemno jak w dupie murzyna. bez gwiazdy nie rozwinęły by się rośliny i nie miał byś tlenu. zamarzł byś na śmierć. albo spadł z jakiegoś klifu bo nic nie widzisz. życie w takich warunkach było by ch*jowe.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:05
@bartus99: 1. "obrządek, który każdy ma gdzieś." To zjednanie się człowieka z bogiem.
2. "Nie światło, a ciepło." Jak sobie wyobrażasz światło bez ciepła.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:05
@Broski: To najgenialniejszy człowiek na święcie.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:06
@bartus99: Dzięki za wyręczenie mnie pod moją nieobecność.
Chociaż, on może mieć trochę racji. Podobno nie potrzeba gwiazdy, aby mogło istnieć życie.
Jeżeli planeta zostanie w jakiś sposób wystrzelona z układu planetarnego, na przykład przez grawitację innego masywnego obiektu, po opuszczeniu gwiazdy zamarzną na niej oceany, ale resztki ciepła pozostałe z formowania się planety i rozpadające się pierwiastki promieniotwórcze w skałach mogłyby utrzymać wodę w stanie ciekłym pod warstwą lodu.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:14
Świetny trolling, jem ci z ręki ♡
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 19:23
@KrewetkaModliszkowa: Ale czy wegetujące bakterie można nazwać życiem? Czy jest t~ *autoslap* NIE WRÓĆ filozofią się już nie zajmujemy.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:26
A grzejnik w twoim domu promieniuje światłem? Jak tak to zazdroszczę, oszczędzasz na prądzie.Zjednanie się człowieka z Bogiem? A dostane przez to jakieś moce?
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:28
To je troll, przestań dawać mu tą przyjemność .
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:28
@bartus99: Uzdrawianie, prorokowanie, mówienie językami i czynienie cudów
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:28
@przemek1ni: Nie jestem trollem.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:34
@przemek1ni: Aj, prorokowanie sobie odpuszczę, nie lubię psuć sobie niespodzianek.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 19:35
@bartus99: Mikroorganizmy to nadal żywe organizmy. Poza tym chodzi o planetę, na której już powstało życie, po odłączeniu się od gwiazdy, organizmy które przystosowałyby się do nowych warunków (chociażby ryby głębinowe, tam i tak panuje niska temperatura, a woda mogłaby być dodatkowo podgrzewana przez kominy hydrotermalne) mogłyby nadal żyć i ewoluować.
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:36
@KrewetkaModliszkowa: Tak, tak wiem.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 19:40
@bartus99: A spoko, to jest dość indywidualna kwestia.
Ja uważam, że coś takiego by mi się przydało, a na przykład to mówienie językami mnie nie jara
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:46
@przemek1ni: Welp. O gustach i smakach się nie dyskutuje jak to mawiają.
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:54
No, nie no... Mój ksiądz raczej porównuje: tak jak świat nie może istnieć bez Słońca...
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:46
Raczej watykańskich.
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:34
polskich naukowców *
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:04
Dlaczego przeczytałem "ale nie mógłby istnieć bez r*chania"?
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:16
@Krzyniu: teraz ma sens
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:02
@Krzyniu: głodnemu chleb na myśli
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:59
To tak samo jak niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez telefonu. Jak się jest od czegoś mocno uzależnionym, cała reszta traci znaczenie. Próbujecie w komentarzach racjonalizować coś, co nie jest do was skierowane.
Odpisz