Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nemezis_

25 czerwca 2017, 22:05

50,000,000 najlepszy pieniądz Polski (nie pamiętam nominału)

Avatar ImpoSzajbus

25 czerwca 2017, 23:37

@Nemezis_: Obstawiam marki polskie.

Avatar
Grzesieku

26 czerwca 2017, 08:48

@Nemezis_: było też 100 000 000 marek polskich

Avatar Nemezis_

26 czerwca 2017, 08:53

ale 50.000.000 wyglądał najlepiej

Avatar nata127

25 czerwca 2017, 23:51

Zostań milionerem w swoim kraju!

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2017, 18:44

A dzisiaj byłyby tyle warte ile pisze?

Avatar flamefrost20

25 czerwca 2017, 19:20

Z tych na obrazu, względną wartość zachowały milion złotych (100 obecnych złotych) i milion lejów (100 obecnych lejów, ok. 92 zł).

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2017, 20:36

Avatar LeagueofLaugh

25 czerwca 2017, 19:26

ja mam ten przed ostatni XD

Avatar flamefrost20

25 czerwca 2017, 20:07

@LeagueofLaugh: Ja też. :3

Avatar Lenin1917

25 czerwca 2017, 19:56

ponąć największa hiperinflacja w historii była na Węgrzech po 2 wojnie. powstawały banknoty o wartości 100 000 000 000 000 000 i tak wyglądał

Avatar flamefrost20

25 czerwca 2017, 20:06

@Lenin1917: Prawie dobrze, zjadłeś jedno 000. Powinno być 100 000 000 000 000 000 000 - jedynka i 20 zer.

Avatar juzi46

21 czerwca 2017, 14:01

Avatar Dark123456

21 czerwca 2017, 14:25

Avatar flamefrost20

21 czerwca 2017, 14:25

@juzi46: Tak wiem, ale dla większej estetyki postanowiłem dać banknoty tylko jednomilionowe. :P

Avatar Nanook

21 czerwca 2017, 14:28

Avatar Dyrektorx

21 czerwca 2017, 20:52

@Nanook: jest to najsłabsza waluta świata jest warta mniej niż papier z którego została wyprodukowana

Avatar flamefrost20

21 czerwca 2017, 21:28

@Dyrektorx: Była*
Dolar Zimbabwe od ośmiu lat jest zdemonetyzowany. :T

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2017, 19:00

Avatar flamefrost20

25 czerwca 2017, 19:16

W Polsce, hiperinflacja z lat 90. skończyła się na dwóch milionach. :P Planowane było jeszcze 5 milionów, ale nie weszło do obiegu, a wszystkie nominały powyżej nie są prawdziwe.

Avatar MineDan

25 czerwca 2017, 18:24

"I'm not rich, but I live like millionaire
I feel like a milionaire"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzykrotny T

I po kłopocie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka