Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2017, 09:36
Czy tylko ja jestem taka głupia że musiałam spojrzeć w komy żeby ogranąć ? xddd
Odpisz
23 czerwca 2017, 11:43
1. Nie jesteś głupia.
2. Zacny avatar.
3. Zielona na pocieszenie dla cb i każdego pod tym komem.
Odpisz
23 czerwca 2017, 15:28
@Quervik: 1. Napewnooo :D
2. Dziękuję c;
3. Dziękuję C;
Odpisz
23 czerwca 2017, 07:39
Derek serek
Odpisz
23 czerwca 2017, 07:37
Dopiero po przeczytaniu tej dalszej części zauważyłem, że tam jest "żebym mógł" a nie "żeby mógł".
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:38
W sumie to smutne ze tak mało ludzi myśli o rodzinie chorego, co ona czuje
Odpisz
21 czerwca 2017, 16:26
I prawidłowo
Odpisz