Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2017, 18:41
trzeba zapiąć pasy bo jeszcze je**ie w nas cięrzarówka pełna religi pokoju
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2017, 16:22
@menouto: cienrzarufka
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:42
@menouto: TrZeBa ZaPiĄć PaSy Bo JeSzCe JeB**e W nAs CiĘżArÓwKa PeŁnA rElIgI PoKoJu
Odpisz
23 czerwca 2017, 00:50
@menouto: Jak je**ie w Ciebie ciężarówka, to możesz jechać w zbroi i gówno to da :P
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:35
Jak samochód się pali, albo tonie, to większe szanse na przeżycie ma się z niezapiętymi pasami.
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:47
Odpięcie pasa to jedno kliknięcie.
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:54
@jacek1s: Wtedy senkudy decydują o życiu.
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:12
Większe szanse są, że samochód przypieprzy w drzewo, niż że będzie się palił, albo tonął.
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:37
@TheHunterMikiPL: z tym płonięciem to różnie. Samochód może też zapłonąć po zderzeniu z drzewem. Wtedy ani zapięcie, ani niezapięcie pasów nie są dobre :D
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:50
jak auto się rozpędzi i walnie w wodę to raczej nie zapiete pasy będą bardziej niebezpieczne
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:54
@Yoda_MLG: Czy z pasami czy bez, wpadnięcie z pełną prędkością do wody nie daje praktycznie żadnych szans na przeżycie. Z zapiętymi pasami i tak doznasz wstrząsu i nie zdążysz się odpiąć by wyjść, bez zapiętych dostaniesz większego wstrząsu, walniesz w coś głową, stracisz przytomność i też nie wyjdziesz.
Najlepiej uznać samo wpadanie samochodem do wody za niebezpieczne i tego nie robić ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:35
@jacek1s: może się zablokować
Odpisz
22 czerwca 2017, 19:22
Teoretycznie, to że zapniemy pasy nie zmjeszy prawdopodobieństwa wypadku
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2017, 19:33
@napletnik: Praktycznie, sprawi to, że podczas wypadku nie wypadniemy przez przednią szybę auta albo nie uderzymy głową o kierownicę, czy tam coś tam
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:18
@megabolt22: Może i nie wypadniemy ale wypadek i tak może być jeśli będą zapięte
Odpisz
22 czerwca 2017, 19:03
Ważne, żeby było skutecznie.
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:11
Mandat za niezapinanie pasów jest głupi. Jeśli ktoś wieży, że jest je**nym Neo, a jego auto ma gigantyczną zwrotność i wypadek nie może się stać z jego winy, a z winy kogo innego uda się uniknąć, to niech nie zapina! Co komu do tego? A jak ktoś ku*wa zawsze chciał latać i nie chce zapinać, to niech nie zapina, wyleci przez szybę.
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:50
@TheHunterMikiPL: O ku*wa.
*wierzy
Odpisz
22 czerwca 2017, 17:31
@TheHunterMikiPL: A jak wyleci i kogoś sobą zabije?
Odpisz
21 czerwca 2017, 17:58
Ja zapinam pasy tylko po to żeby po wypadku dostać odszkodowanie
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:02
@Henzej: zapnij dopiero 10sek przed wypadkiem
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:45
a co on, ku*wa jasnowidz?
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:49
@Henzej: Ja po to, żeby nie pikało.
Odpisz
22 czerwca 2017, 17:01
@Henzej: lepiej 10 sekund po :D
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:40
jak się wypieprzysz to się upieprzysz
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:03
Ahmed: trzeba zapiąć pasy żeby nic sobie nie zrobić rozjeżdżając
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:11
@ReptilianJan: Akurat Ahmed ma tylko jeden pas.
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:41
Ja z obu powodów
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:01
synek zapnij pas, milicja stoi
Odpisz