Kiedy grasz w szachy z USA
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jest taka skromna...
Dwa oblicza
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2017, 13:19
czarne powinny być poza planszą i wtedy były by za kratkami
Odpisz
26 czerwca 2017, 00:17
@igor918: WTC
Odpisz
24 czerwca 2017, 23:59
Pozdro dla kumatych xd
Odpisz
24 czerwca 2017, 16:52
teraz już w każdej grze musi być jakiś czarny ...
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:46
Dla niewiedzących chodzi o zamach na World trade center czyli na dwie wieże
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:57
@Velos: Dwie wieże?
Barad-dur i Isenagrd? :o
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:37
Władca pierścieni się udziela xD
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:44
@Monster_: No a jak xD
Pamiętaj, elfy powrócą w chwale i potędze gdy ludzkość będzie rozpaczliwie wołać o pomoc!
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:05
Czyli wkrótce xD
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:19
@Monster_: Jasne. Wówczas z Elrondem i Galadrielą na czele wielka armia elfów wyląduje u brzegów Europy by wspomóc ludzi.
Odpisz
24 czerwca 2017, 13:55
Elfowie gurwa.
Odpisz
24 czerwca 2017, 15:19
@Crobat: Elfy górą! :<
Odpisz
24 czerwca 2017, 15:26
Erwina tak?
Odpisz
24 czerwca 2017, 15:50
Chyba źle mnie głuptasie zrozumiałaś.
Odpisz
24 czerwca 2017, 14:29
Ale... oni nie mieli monarchii...
Odpisz
24 czerwca 2017, 14:18
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:44
??
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:44
@Kropla_Bez_Kitu: 9/11
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:44
@Kropla_Bez_Kitu: Nie ma wieży.
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:46
@JanuszWaleczny: Nawet dwóch
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:47
@Kropla_Bez_Kitu: Albo dawaj jeden pytajnik albo trzy bo 2 wyglądają ch*jowo
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:10
??? proszę
Odpisz
22 czerwca 2017, 07:38
Podobno już tam jakąś nową zbudowali.
Odpisz