Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2017, 21:12
Każdy obrazek ma swoją historie. W jaką gre grałeś?
Odpisz
19 lutego 2022, 16:38
@Hestio: .
Odpisz
26 czerwca 2017, 19:17
Odpisz
26 czerwca 2017, 18:55
gorzej jak kończysz
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:10
ja miałem podobnie w wiedźminie 1 (bo gram na tosterze) i zakażdym razem gdy w 3 akcie próbowałem przyjść na spotkanie w karczmie wywalało mi kompa ostatecznie się udało. (dalej jest opinia o wiedźminie 1)
I e sumie gierka spoko, ale system walki jest okropnie słaby i duża część questow polega na backtrackingu co przy grafice z 2009 (chyba) i walce non-stop jest nudne za to zalętą jest historia i nieliniowe walki, questy i wybory w tym gra się nie zestarzała i pod tym aspektem jest 8/10. Ale jeśli ktoś zamierza grać trylogie od początku, to nie warto grać w 1 bo ogółem jest 5/10 i miejscami nuży, raczej radze przeczytać możliwe wybory questy zakończenia wybrać sobie 1 i pobrać save z internetu.
Odpisz
26 czerwca 2017, 12:32
Lub umierasz dosłownie przed ukończeniem,i musisz od nowa
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:43
tak bywa... często... zbyt często
Odpisz
22 czerwca 2017, 05:55
Tia... kiedys zrobiłem sobie maraton gothic3, tak się składa, że gra zcraschowała, a ja zapomniałem zapisać
przez
ostatnie
siedem
godzin
...
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:26
@Frogimen: biedny ty :/
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:28
@Frogimen: Mi się zepsuł save w Alan Wake'u i prawie całą grę od nowa
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:51
@Frogimen: Ja ostatnio se gram w Warbanda na singlu, to robię co chwila save'y, nawet jak sobie po prostu jeżdżę po mapie, mimo, że mi nie crashuje.
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:42
@TheHunterMikiPL: W skyrim mam tak samo, co 30 sekund odruchowo wciskam F5.
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2017, 11:37
Kiedy grałem w tanki online i miałem dostać nowy lv i range ale mi wywalił net
Znam ten ból...
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:35
Jeśli nie będziesz grał w gry to nigdy Ci się nie zcrach'ują
*tutaj wstaw roll safe meme*
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:37
@kandashiipanda:
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:07
czy tylko ja nigdy tak nie miałem?
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:00
nie
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:57
ja teraz grałem w Paydaya i na koniec misji wyłączył mi się komputer
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:37
Albo robisz draft w fifie i wywali serwery
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:43
@Kongacz: Albo kiedy kolega z minecrafta ma 1 diaxa mniej w skrzynce, a tobie crashuje minecrafta i kradnie ci twoje 5 diaxów.
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:15
Kończyłem misję goat simulator na najwyższym poziomie trudności w pay day 2, a za to jest prawie 20 milionów dolków (dla gracza 25%), więc byłem strasznie podjarany. Kończy się obrona stodoły i MNIE WYWALIŁO NA PULPIT!-!-!
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2017, 22:20
Kiedy już jesteś na samym końcu najtrudniejszej misji w grze ale nagle gra się wyłącza i musisz wszystko przechodzić od nowa
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:31
@Mrpoker: •_•
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:18
Mieliście tak? W jakiej grze? Napiszczcie =}
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:18
@Danonix: Życie
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:19
=[
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:21
@Danonix: Skyrim, walka z Alduinem (moze nie jest to najtrudniejsza misja, ale akurat tam się scraschowała a ja save nie zrobiłem.
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:21
@Danonix: Z najtrudniejszą to nie, ale w Isaacu miałem tam bardzo dobry run i nagle bluescreen. Nie mogłem kontynuować gry.
Odpisz
21 czerwca 2017, 23:39
@Polski322: jedno zdanie: all you had to do was to follow that goddamn train CJ!
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:26
@zyl15: what is cheese
follow dat damj train
dat damn train
CJ
Odpisz