W tym miejscu oddzielano mężczyzn od chłopców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Typowy NPC
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 kwietnia 2018, 07:58
No ja jebe ta misja była łatwa w ch*j
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:48
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, wielkim lasem szedłem, pyciągu nie złapałem!
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:54
@crimzon: * pociągu
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:55
@crimzon: PYCIĄG
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:07
@TheHunterMikiPL: PYĆĄĄG
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:07
@siemak: pyciong ku*wa!
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:13
@LeyPL: sam se pyciong
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:37
@ponczeq: nje
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:22
@LeyPL: to mi możyż pyciongnonć
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:31
@ponczeq: nje hcem
Odpisz
4 lipca 2017, 14:01
@LeyPL: pciąg
Odpisz
4 lipca 2017, 14:31
@TomKing1532: Frosty zawsze spoko
Odpisz
4 lipca 2017, 14:46
no
Odpisz
25 lipca 2017, 23:22
@TomKing1532: a nie ciapong?
Odpisz
11 lipca 2017, 17:08
duży dymie plyz
Odpisz
4 lipca 2017, 18:27
Czy tylko ja przeszedłem tą misję za pierwszym razem?
Odpisz
4 lipca 2017, 20:42
@BylSobieMotyl: Też.
Odpisz
4 lipca 2017, 20:54
@BylSobieMotyl: Ja również!
Odpisz
4 lipca 2017, 18:51
Jaki okropny CJ...
Odpisz
4 lipca 2017, 18:27
Ta misja jest łatwa, ludzie nie znają dobrych sposobów
polecam obejrzeć film Klocucha dobrze to objaśnił
Odpisz
4 lipca 2017, 14:47
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2017, 22:57
Najgorzej kiedy nie zdążysz zabić Vagosów na PIEPRZONYM POCIĄGU i musisz od mostu wracać do Dużego Dyma.
Odpisz
4 lipca 2017, 14:08
było nazbierać amunicji do kałacha w dokach nazbierać bo z dziewiątek ich nie zabijesz
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:11
Na torach można także oddzielić głowę od tłowia.
Odpisz
22 czerwca 2017, 13:57
za kazdym razem robilem to przy 1 podejsciu
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:28
@SCP_173: To nie jest trudne, ludzie nie ogarniają, że trzeba jechać dalej od pociągu.
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:35
@JanuszWaleczny: albo można wskoczyć na pociąg
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:38
@SCP_173: W którym miejscu?
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:39
@JanuszWaleczny: na samym początku zaraz po peronie jest "rampa" i można wskoczyć ale jest to trudne
Odpisz
22 czerwca 2017, 14:43
@JanuszWaleczny: /watch?v=VJWrlgYJPzU ale trzeba sie streszczac z tym zeby nie bylo ze zostawiles gdzies smoke'a
Odpisz
22 czerwca 2017, 15:33
@SCP_173: co ty za jakiegoś zje** z zagranicy pokazujesz tu masz prawdziwy poradnik do gta sa /watch?v=ImV-vduauDo
Odpisz