Patrzcie tylko na tego madafakę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Deal życia
Dwa oblicza
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2018, 18:39
Jak machnie głową to każdego powali
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:38
Skisnęłam
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:03
Łap słoik
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2017, 22:31
@Quervik: *totalne zdegustowanie*
Odpisz
23 czerwca 2017, 01:20
@Quervik:
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 13:22
@Ziemniak_Illuminati: U mnie na profilu w stronie www jest to.
Odpisz
23 czerwca 2017, 17:06
@massesd: Oo widzę Pipa na avku, mój ulubiony champion :)
Odpisz
23 czerwca 2017, 22:49
@klon4: jaki nick na steam?
Odpisz
24 czerwca 2017, 06:49
@massesd: klon_4, chyba
Odpisz
24 czerwca 2017, 08:17
@klon4: ja mam Hazlik
Odpisz
24 czerwca 2017, 11:39
@massesd: I tak nie mogę zaprosić bo nic nie kupiłem na steamie
Odpisz
24 czerwca 2017, 15:15
@klon4: ok , to ja dodam
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:05
Żyrafoptak
Odpisz
23 czerwca 2017, 15:56
Było
Odpisz
22 czerwca 2017, 21:41
Ptak U-boot
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:04
@DaKnight: Kisne
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:58
@LotewskiChlop: [_]
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:24
Admin, serio... tak mi obrazek spie**olić? Oryginał:
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:48
@Krzyniu: 14 minut za późno.
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:55
Fucktycznie.
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:10
Pierwotna wersja była lepsza
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 13:25
Zgadzam się, zdjęcia były z lepszej perspektywy
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:20
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:21
To photoshop?
Odpisz
22 czerwca 2017, 22:52
nie, przecież to prawda
Odpisz
22 czerwca 2017, 23:21
Zwierzeta nie maja photoshopa
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:02
problem w tym że nie
Odpisz
23 czerwca 2017, 13:52
Nie wiem jak, ale nie. Te czaple są rzeczywiście poku*wiałe.
Odpisz
23 czerwca 2017, 12:58
te czaple zielone nie są poje**ne tylko inteligentne potrafią wykorzystać przedmioty do zwabienia ryby a ta długa szyja służy im do łowienia ryb napewno dostane za to strzałki w dół bo dla innych i tak to będzie poje**ny ptak cóż
Odpisz
23 czerwca 2017, 08:56
Je**ne ku*wa czaple....
Odpisz
23 czerwca 2017, 07:36
zabawny ptakocoś
Odpisz
22 czerwca 2017, 23:57
taka długa szyja wszędzie wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 czerwca 2017, 00:30
@M_ateo_1: Co to za fetysz o którym nie wiem?
Odpisz
23 czerwca 2017, 01:51
@Mrs_Voider: też nie wiem
Odpisz
23 czerwca 2017, 00:34
Ło na Innosa
Odpisz
22 czerwca 2017, 23:10
To jest taki tajny agent wśród zwierząt - za dnia ptak a w nocy...żyrafa(?)
Odpisz