Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EmielRegis

27 czerwca 2017, 16:02

Nigdy nie oddam moich memów, nawet za cenę połamanych kolan.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 16:44

@EmielRegis: połamane kolana = łatwiejsza kradzież memów

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 17:56

Ale Regis jest wampirem wyższym :^

Avatar EmielRegis

27 czerwca 2017, 18:00

Może zabić mnie tylko inny wampir, ludzie mogą zrobić ze mnie kupkę popiołu, a i tak się zregeneruję.

Avatar kokosek112

27 czerwca 2017, 18:49

@EmielRegis: tak jak to zrobił vilgefortz (musiałem się pochwalić byciem fanem :D)

Avatar EmielRegis

27 czerwca 2017, 19:19

@kokosek112: Witam kolegę fana.

Avatar kokosek112

27 czerwca 2017, 19:29

@EmielRegis: bywaj

Avatar EmielRegis

27 czerwca 2017, 19:32

@kokosek112: Ja ku*wa jestem a nie bywam~Talar, wiedźmin 3 dziki gon

Avatar kokosek112

27 czerwca 2017, 19:34

@EmielRegis: no to jak ku*wa będzie robimy interes czy nie?

Avatar EmielRegis

27 czerwca 2017, 19:36

@kokosek112: Nie wiem ku*wa

Avatar kokosek112

27 czerwca 2017, 19:40

@EmielRegis: -co tam słychać
- stare ku*wy nie chcą zdychać

Avatar kokosek112

27 czerwca 2017, 19:46

@EmielRegis: co było a nie jest nie piszę się w rejestr

Avatar kokosek112

27 czerwca 2017, 18:50

ha ha ja nie masz mi czego połamać ja nie mam kolan!111!

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 16:14

Avatar FilipC4

27 czerwca 2017, 17:36

prawdziwe. kradnę memy i nikt nie zauważa

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 17:37

@FilipC4: Ja też, a dodatkowo nie boję się ich używać, bo nie obchodzi mnie, że ktoś je ukradnie, bo nie jestem OPem. <3

Avatar FilipC4

27 czerwca 2017, 17:50

ja kradnę wszystkie komentarze obrazkowe których nie mam a się mi podobają

Avatar McMocarz

23 czerwca 2017, 15:37

Ta mina

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

23 czerwca 2017, 14:18

Kisnę i fermentuję.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Dobrze czasem się oderwać

Fergus

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka