Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2017, 20:34
Bronisław Komor Komorowski Szogun Polski
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:45
IIIIIIIIISS BORIS
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:52
@crimzon:
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:59
@crimzon: Akurat oglądałem, real slav music!
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:00
@lulz123: PLEJ DIS MJUZIK FROM JOR KAR, TEJK MAJ LADA DRAJW IN TAŁN
Wiem, że nie po kolei, ale tak mi się napisało xD
Odpisz
23 czerwca 2017, 22:57
@crimzon: From Kraków to Kamchatka i'm the patron saint of vodka
Odpisz
27 lipca 2017, 22:39
@MrCienki: slavic squat and cheeki breeki. cold kompot with chebureki
Odpisz
28 lipca 2017, 09:36
@NorthKoreaBall: always moving never down
such is life with slavs around
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2017, 09:41
@crimzon: take my lada drive in town, fingers up and windows down
Odpisz
28 lipca 2017, 10:20
@abuq1: hot pelmeni and some kvass
drive around and pump hardbass
Odpisz
28 lipca 2017, 10:34
@crimzon: *ciężki bass*
Odpisz
28 lipca 2017, 10:59
@abuq1: SLAV KING
SLAV
KING
Odpisz
28 lipca 2017, 17:51
@crimzon: My mama says
It's just a fase
When I folk my days
In mayonez
BUT NO
Odpisz
28 lipca 2017, 20:38
@abuq1: Play this music from your car, inviting friends from near and far
Odpisz
28 lipca 2017, 21:25
@crimzon: Here everybody knows
Squat on tors
Break your bones
Do you? (Zbliżenie za zachodniego szpiega z twojego avka)
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2017, 00:20
@abuq1: Driving gopniks, pumping sounds
Odpisz
29 lipca 2017, 00:22
@NorthKoreaBall: Squat in bushes
Heels on the ground
Odpisz
29 lipca 2017, 00:24
@abuq1: I need no better way
Odpisz
29 lipca 2017, 00:24
@NorthKoreaBall: To keep the westerns spies away!
Odpisz
29 lipca 2017, 00:27
@abuq1: Big and fearless like a bear
Odpisz
29 lipca 2017, 07:53
@NorthKoreaBall: tracksuit with the stripes i wear
Odpisz
29 lipca 2017, 11:15
@crimzon: From Krakow to Kamchatka
I am saint patron of vodka!
*ciężki bass*
Odpisz
1 sierpnia 2017, 01:52
@abuq1:
My mama says it's just a phase
When I fill my days with mayonez
But no
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:46
@triad23: Już to dośpiewaliśmy do końca, ale i tak dzięki za próbe
Odpisz
1 sierpnia 2017, 11:55
@abuq1: oh
Odpisz
27 lipca 2017, 15:45
Co to za gra?
Odpisz
27 lipca 2017, 15:51
@TurboSprezarka: .
Odpisz
27 lipca 2017, 16:24
@PimpekLord: The incredible adventures of Van Helsing final cut
Odpisz
28 lipca 2017, 01:15
@qaz123: nie sadze
Odpisz
28 lipca 2017, 09:01
@PimpekLord: To otwórz oczy. Przeszedłem ją 2 razy i chyba lepiej wiem że to pomnik króla Borislava, niedaleko była gadająca krowa, dwóch gości gadających o skarbie nad rzeką i szeryf który mówi ,,i used to be a monster hunter like you, but then i took... eh... nothing"
Odpisz
28 lipca 2017, 15:10
@qaz123: k**rwa za długie
Odpisz
28 lipca 2017, 16:58
@PimpekLord: To do szkoły psie (heh) jak sie czytać nie umie!
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:43
Jestem prostym człowiekiem. Widzę nawiązanie do Borisa - Daję 5
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:44
@Mikatrix: Zatem jesteś prawdziwym słowianinem
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:45
@zyl15: Slavic squats and cheeki breeki
cold compot with chebureki
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:47
@crimzon: Always moving, never down
Such is live with slavs around
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:48
@zyl15: Take my lada, drive in town
windows down and fingers up
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:50
@crimzon: Hot pelmeni and some kvass
Drive around and pump hardbass
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:51
@zyl15: Slav king
Slav
King
Ready?
Let's go!
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:53
@crimzon: My mama says it's just a phase
When I fill my days with mayonez
But no.
Odpisz
23 czerwca 2017, 18:57
@zyl15: Play this music from your car
inviting friends from near and far
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:01
@crimzon: HERE everybody knows
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:02
@crimzon: Here everybody knows
Squat on toes break your bones
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 19:02
Squat on toes breaks your bones.
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:04
@crimzon: Do you?
So listen!
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:06
@zyl15: RAVING GOPNIKS, PUMPING SOUNDS,
SQUATS IN BUSHES, HEELS ON GROUND
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:09
@crimzon: I need No better way
To keep the western spies away
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:10
@zyl15: BIG AND FEARLESS LIKE A BEAR,
TRACKSUIT WITH A STRIPES I WEAR
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:14
@crimzon: From Krakow to Kamchatka
I'm the patron saint of Vodka
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:17
@zyl15: Dziękuję panu za owocną współpracę i powodzenia w przyszłym życiu.
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:26
@crimzon: Order gopnika za ukończenie najbardziej słowiańskiej sesji muzycznej dla współgopnika
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:29
@zyl15: Masz avatar Jeja Gopnik Summer 2k17
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 19:44
@crimzon: Zacny
Odpisz
23 czerwca 2017, 21:50
@crimzon: kurde chciałem go se ustawić i mnie wyprzedziles
Odpisz
23 czerwca 2017, 21:52
Rozmnożenie gopników
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 21:53
@zyl15: nagraj dokument przyrodniczy o tym
Odpisz
23 czerwca 2017, 22:33
Ustawiaj, robimy Gopnik Army.
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:06
@crimzon: Done
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:08
@zyl15: Na Steamie też takie coś zrobię.
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:12
@Mikatrix: BORIS THE SCHASCHLIK KING
Odpisz
27 lipca 2017, 20:16
@crimzon: Pozapraszaj nas na steam zrobimy grupę Gopnik army!
Odpisz
27 lipca 2017, 21:31
@Vojtaz125: Reaktywacja Gopnik Armii?
Odpisz
28 lipca 2017, 09:23
@crimzon: Oczywiście że tak
Odpisz
28 lipca 2017, 10:37
@crimzon: Ale to zachodni szpieg. Było w opisie filmu.
Odpisz
27 lipca 2017, 21:49
*snakes in tracksuits w tle*
Odpisz
27 lipca 2017, 16:43
Ten uczuć, kiedy nie potrafisz zrozumieć żadego słowa borisa, więc musisz oglądać z angielskimi napisami.
Odpisz
27 lipca 2017, 17:37
@SzyMONECKI009: o blin
Odpisz
27 lipca 2017, 18:15
@SzyMONECKI009: przeciez to nie taki trudny akcent. Ja sam tak w szkole mowie
Odpisz
27 lipca 2017, 18:04
O co caman?
Odpisz
27 lipca 2017, 17:35
Dlaczego Boris kojarzy mi się tylko z Bendy and the Ink Machine?
Odpisz
28 lipca 2017, 12:09
@rafken: mi tez
Odpisz
27 lipca 2017, 15:38
Dzięki adminie że w końcu wstawiłeś ten obrazek. Myślę że w ciągu tego miesiąca wiele rzeczy zapewne musiałeś przemyśleć, rozumiem, szanuję
Odpisz
27 lipca 2017, 15:51
@zyl15: chwalmy admina gdyż on wyrozumiały i łaskawy !
Odpisz
27 lipca 2017, 16:29
@LIPERS: Zaprawdę dobrze mówisz
Odpisz
27 lipca 2017, 16:21
Kiedyś wstawiłem obrazek dzień przed sylwestem, a admin dodał go w marcu. Także rozumiem ból autora
Odpisz
27 lipca 2017, 16:03
Babushka bring me some KOMPOT!
Odpisz
27 lipca 2017, 15:10
Skoro Słowianin, to dlaczego nie robi przykucu?
Odpisz
27 lipca 2017, 15:35
Bo broni swojej ulicy przed zachodnimi szpiegami.
Odpisz
24 czerwca 2017, 11:41
Slav superstar!
Odpisz