Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LadyK93

20 sierpnia 2017, 00:00

To boli!!!

Avatar Julcias77

25 czerwca 2017, 09:27

,,Kiedy laska mówi, że lubi niegrzecznych chłopców".

Avatar KOLOROWATAPETA

25 czerwca 2017, 07:01

życie gangstera

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 20:01

A więc to musieli robić w angel beats żeby nie zniknąć.

Avatar Mikatrix

23 czerwca 2017, 20:02

A mnie ciągle zastanawia, kim do juha Pana był TK.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 20:06

@Mikatrix: (Spoiler) Mnie zastanawia jak go "odesłali" skoro nie można było się z nim dogadać.

Avatar Mikatrix

23 czerwca 2017, 20:09

Really? Ostrzegasz przed spoilerem? Jeśli ktoś jeszcze tego nie oglądał, ogarnie o co w nim chodzi dopiero po połowie serii, a raczej mało jest ludzi którzy są w trakcie, bo to się raczej ogląda w dwa wieczory. Dodatkowo, TK nie jest żadną ważną fabularnie postacią.

Avatar Mikatrix

23 czerwca 2017, 20:12

I właśnie sobie przypomniałem, że istnieje teoria, że był za życia młodocianym gangsterem.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 20:13

@Mikatrix: Ostrzegam przed spoilerem na wszelki wypadek, aby się do mnie nikt nie przyczepił.

Avatar Mikatrix

23 czerwca 2017, 22:34

I mądrze.

Avatar Monnx

23 czerwca 2017, 21:40

Co za chaos i anarchia...

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 21:37

Bagiety już jado. Weo weo

Avatar kosmiczny_kamien

23 czerwca 2017, 20:49

Jaki zwyrol

Avatar crimzon

23 czerwca 2017, 19:58

Jak tak dalej pójdzie to dostaniesz szlaban na herbatkę.

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2017, 20:22

@crimzon: Co za złoo

Avatar Pandzianikki

23 czerwca 2017, 20:25

@crimzon: Tak nie wolno, tylko nie herbatka!

Avatar SzyMONECKI009

23 czerwca 2017, 20:05

Brejk de rulez and fak de polis!

Avatar Mikatrix

23 czerwca 2017, 20:04

Avatar siemak

23 czerwca 2017, 20:01

to już przesada, ladujesz w piekle kolego

Avatar Pandzianikki

23 czerwca 2017, 20:03

@siemak: A przedtem kara śmierci dla niego

Avatar Mrpoker

23 czerwca 2017, 19:58

dla takich ludzi należy się świat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Cóż za brak szacunku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka