Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2017, 23:24
No sorry Angela, ale rozpieprzyłaś Europę.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2017, 23:28
@EmielRegis: Merkel rozpieprzyła? A nie uważasz, że może zrobili to ci, którzy hurtem nakazali ściągać "uchodźców" z Afryki? Czyli Komisja Europejska?
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:37
@Nanook: Czyli Angela?
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:40
W jaki sposób Angela Merkel podjęła za Komisję Europejską i Jeana-Claude'a Junckersa decyzję dotyczącą relokacji uchodźców? Wybacz, ale nie w taki sposób działa polityka.
Odpisz
24 czerwca 2017, 04:46
ta kłóć się z Nanookiem opierając swoją wiedzę tylko na memach XD
Na pewno wygrasz
Odpisz
24 czerwca 2017, 08:20
@lorax12: Ale tu już nie chodzi o kłótnię. Zwyczajnie chcę zrozumieć skąd się w ogóle wziął taki pomysł, żeby przedstawiać Merkel jako tą złą, ktora doprowadziła do upadku Europy.
Przecież jedyne co ona mówiła o uchodźcach to nastąpiło juz po decyzji KE i mówiła, że Niemcy z uchodźcami dadzą sobie radę. Żeby było lepiej każdy kraj tak mówił, nawet Polska.
Odpisz
24 czerwca 2017, 09:31
@Nanook: Morda, podaj źródło
Odpisz
24 czerwca 2017, 09:38
Niby czego miałbym podać źródło? Jej wypowiedzi, dekretu Komisji czy wypowiedzi polskiego rządu? Doprecyzuj.
Odpisz
24 czerwca 2017, 09:40
@Nanook: Wszystkiego.
Odpisz
24 czerwca 2017, 09:51
Jak chcesz. Ale wiesz, sam mogłeś to sprawdzić mały leniu.
Artykuły o Merkel:
tvn24. pl/merkel-o-uchodzcach-damy-rade-jestem-o-tym-gleboko-przekonana,583898,s.html
tvp. info/21617906/od-poradzimy-sobie-do-nie-damy-rady-merkel-przyznaje-sie-do-bledu-ws-uchodzcow
Dekret Komisji:
polskieradio. pl/5/3/Artykul/1453437,UE-kloci-sie-o-przyjmowanie-imigrantow-Ich-liczba-jeszcze-wzrosnie
europa. eu/rapid/press-release_MEMO-15-5698_en.htm
Wypowiedzi polskiego rządu:
newsweek. pl/polska/ilu-uchodzcow-przyjmie-polska-ewa-kopacz-decyzja,artykuly,370899,1.html
tvn24. pl/wiadomosci-z-kraju,3/kopacz-przyjecie-uchodzcow-jest-naszym-obowiazkiem,576031.html
Jeżeli chcesz dyskutować o polityce radziłbym to przeczytać, zamiast brać wiedzę z memów, bo nie ma ona za wiele wspólnego z rzeczywistością.
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:13
jest źródło? Jest ;)
Odpisz
7 stycznia 2021, 18:39
@lorax12: akurat z Nanookiem wygrać łatwo bo zwykle nie ma dobrych argumentów tylko same insyuacje
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:31
U nas w Polsce kiedy się wszystko wali, to część ludzi wspomina komune i mówi, że było w tedy lepiej.
Odpisz
24 czerwca 2017, 00:15
@DominikankaNikomuniedajka: Ja to z komuną walczyłem, ale za komuny było lepiej
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:44
@Tony_Montana: "Za komuny to człowiek chociaż był młody."
Odpisz
7 stycznia 2021, 18:37
@DominikankaNikomuniedajka: dlatego głosują na komunistyczną Partię razem
Odpisz
20 lipca 2018, 18:01
jako osoba mająca żydowską urodę chciałabym zaznaczyć, że.. w sumie hitler może być...
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:25
Straszne jest to że ktoś wiedział jak rozj***ć Hitlera i to zrobił ale nikt nie ma pomysłu na Angelę...
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:26
Twój awatar jak najbardziej adekwatny, mój gopnik na awku zastanawia się godzinami w najwygodniejszej pozycji świata.
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:27
Kiedyś coś się znajdzie
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:42
@Jasnowidz: Kiedyś ale miejmy nadzieję że zanim wszystko się rozpieprzy
Odpisz
24 czerwca 2017, 06:48
ISIS i tak powoli upada
Odpisz
24 czerwca 2017, 12:00
@Jasnowidz: Ale nawet jeśli ISIS upadnie to nie znaczy że nie będzie zamachów
Odpisz
24 czerwca 2017, 17:50
Hitlera nikt nie zabił ;_; popełnił samobójstwo
Odpisz
24 czerwca 2017, 17:54
@M_ateo_1: Nic nie mówiłem o zabójstwie. A Hitler popełnił samobójstwo w bunkrze w Berlinie gdy go zdobyli sowieci czyli zabił się ponieważ nie chciał aby go zabili sowieci, wolał zginąć z własnej ręki.
Odpisz
24 czerwca 2017, 17:59
napisałeś że ktoś znalazł na niego sposób aby go *to co tam napisałeś*
i on się zabił zanim sowieci zdobyli bunkier
Odpisz
24 czerwca 2017, 19:33
@M_ateo_1: 1. Rozj***ć ni znaczy zabić
2. Chodziło mi o zdobycie Berlina a nie bunkra
Odpisz
24 czerwca 2017, 21:02
,,rozjeb*ć Hitlera" to wcale nie znaczy aby go zabić ;_;
Odpisz
24 czerwca 2017, 21:12
@M_ateo_1: Dobrze użyłem złego słowa, are you happy now?
Odpisz
24 czerwca 2017, 22:39
youuup
Odpisz
24 czerwca 2017, 18:24
To oznacza...
WIĘCEJ IMIGRANTÓW!
Odpisz
24 czerwca 2017, 04:44
Przecież Niemcy uważają Nazistów za zupełnie oddzielny naród i w ogóle :v
Odpisz
24 czerwca 2017, 07:06
@lorax12: Niemcy - najbardziej niewinny naród świata.
Odpisz
24 czerwca 2017, 08:22
@Polski322: A Kanada?
Odpisz
24 czerwca 2017, 15:39
Kanada ma trochę za uszami.
Odpisz
24 czerwca 2017, 16:53
@Polski322: a nasza Polska?
Odpisz
24 czerwca 2017, 17:44
@AlkatraS_Junior: Nie jesteś synem Alkatraza
Odpisz
24 czerwca 2017, 10:16
Hitler był dobrym mówcą i politykiem, dbał o dobro swoich rodaków i zwierząt, więc nie jest dziwne, że ktoś może tak uważać.
Odpisz
24 czerwca 2017, 06:01
Hitler był tak kapitalnym politykiem i mówcą, że to w sumie nic dziwnego.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2017, 01:14
TO JEST RELIGIA POKOJU JE***E CHOMOFOBY11!1!1!1!1!
Odpisz
24 czerwca 2017, 00:29
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:42
Kiedy nawet Polacy wolą Hiltera od ciebie
Odpisz
23 czerwca 2017, 23:37
A może to po to?
Odpisz