Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2018, 00:53

I just want sleep...

Avatar Szeru223

24 czerwca 2017, 00:54

Np. Taka ja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Qwerterak

1 stycznia 2018, 03:23

@DAVJD: Dzięki za powiadomienie z wątku zakończonego kilka miesięcy temu.

Avatar DAVJD

1 stycznia 2018, 05:05

@Qwerterak: a nie ma sprawy kolego xD jestem taki sobie mały archeolog na jeja

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 08:34

Nie o północy tylko o 2 w nocy XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 23:05

@daglasio: ;DDDDDDDDD

Avatar DAVJD

31 grudnia 2017, 03:51

nie o 2 w nocy tylko o 4 rano

Avatar mikolajP10

28 czerwca 2017, 23:04

Mi nawet psychiatra nie pomoże.

Avatar Larisa_Shade

27 czerwca 2017, 10:14

Biedne Pokemony z Insomnią...

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2017, 16:24

@Larisa_Shade: R.I.P. [*]

Avatar TomekPL23

28 czerwca 2017, 02:07

co

Avatar Miguelp

28 czerwca 2017, 00:34

o ch*j

Avatar diablo_piekla

27 czerwca 2017, 17:02

Po 2 tygodniach iść do psychiatry? A 6 lat to ile razy więcej 2 tygodni

Avatar abuq1

27 czerwca 2017, 12:41

Czyli mam to od czterech lat

Avatar venomman

27 czerwca 2017, 11:55

Klub nocny niedaleko mnie nazwa się Insomnia...

Avatar vince_

27 czerwca 2017, 09:40

to w takim razie mam insomnię spowodowaną ciągłym stresem i oglądaniem memów po północy.

Avatar CichyCichacz

24 czerwca 2017, 16:37

U mnie jest taki problem, że potrafię zacząć oglądać anime o 20 i skończyć o 6. Nawet do psychologa jestem zapisany. On mi mówi, że to uzależnienie.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 08:34

@CichyCichacz: ale mangozjeb :D

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2017, 09:02

@CichyCichacz: Mam podobnie

Avatar Sebzer

24 czerwca 2017, 09:57

Ja mam o tyle dobrze ze ZAWSZE moge iść spać kiedy chce i wstać koedy chce i ZAWSZE sie wyśpie :3

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 13:50

@Sebzer: Jak sie zrobi strzelaninę w szkole i siè nie musi do niej iść to tak jest

Avatar Sebzer

24 czerwca 2017, 14:35

co nie

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 00:19

Czy to normalne, że mam bezsenność przez dwa lata?

Avatar Henzej

24 czerwca 2017, 00:19

nie

Avatar Tony_Montana

24 czerwca 2017, 00:23

nie

Avatar Mrpoker

24 czerwca 2017, 09:25

tak

Avatar MrocznyK

24 czerwca 2017, 10:10

Witaj w klubie ._.
(a nie, mam bezsenność od 5 lat ;_;)

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2017, 00:15

będzie z tego jakaś seria?

Avatar TheTemplar

24 czerwca 2017, 00:24

Jeżeli ten obrazek wejdzie na główną to tak, będzie w ch*j długa seria.

Avatar lorax12

24 czerwca 2017, 04:40

@TheTemplar: Jeej~ ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheTemplar
Dodane przez: TheTemplar

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fajnie że odpowiedzieli

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka