Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kuba5028

8 lipca 2017, 21:01

Czy tylko ja zauważyłem że na kierownicy znaczek Volkswagena jest narysowany

Avatar kuba5028

17 stycznia 2020, 16:11

@kuba5028: teraz jeszcze dodam że ten Qashqai to najbiedniejsza wersja bez tempomatu

Avatar Padme_Amidala

30 sierpnia 2017, 11:46

Akurat janusz by anglika kupił...

Avatar Myszkapl

4 lipca 2017, 14:29

Hmm... tylko 29% Niemców to katolicy, jakie jest prawdopodobieństwo trafić na Niemca, który jeździ samochodem do kościoła?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar mozaj

6 lipca 2017, 01:55

@matix044: Ta apka na starym telefonie robi mnie w luja

Avatar matix044

Edytowano - 6 lipca 2017, 03:18

@mozaj: Nie martw się, nie tylko na telefonie :P Dużo ludzi też to ma.

Avatar StolecBolec

4 lipca 2017, 15:00

Czy to przypadkiem nie jest chip tunning elektroniczny? Mi też cuś takiego podłączyli i podobno ilość kuni wzrosła o 60, ogólnie polecam bo drogie nie jest i czuć że działa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Blachu

Edytowano - 5 lipca 2017, 23:32

@StolecBolec: Typowego Kowalskiego to na takiego mercedesa nie stać :P, ale rozumiem o co ci chodzi.

Avatar StolecBolec

6 lipca 2017, 00:26

@Blachu: Spoko :>

Avatar Hawaiiball

4 lipca 2017, 15:16

Niemcy nie jeżdżą do kościołów. (do meczetów także)

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2017, 13:51

Jak Niemiec to do meczetu

Avatar bezlada

4 lipca 2017, 13:28

Dziwnym zbiegiem okoliczności większość samochodów w dieslu, z rocznika 99-05 ma przebieg w okolicach 250 tysięcy km.

Avatar aletau

4 lipca 2017, 13:10

ale dziwne człowiek z głową nosacza

Avatar crimzon

24 czerwca 2017, 23:16

-Panie, a ta Łada cofana była?
-Dzie tam, nawet nie liczy przebiegu.

Avatar Mrpoker

24 czerwca 2017, 23:10

I co somsiedzie zazdrościsz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

A jednak zrobili to w ten sposób

Dwa oblicza

To by wystarczyło

Zdeklasowani znowu

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka