Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Przypałowo
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2019, 18:33
Ukraina boi się Stanów, mimo że mają Rosję pod nosem.
Polska boi się Rosji, mimo, że jesteśmy w NATO.
Kogo pytali w tej ankiecie? Januszy, którzy mentalne nadal siedzą w PRL i boją się powrotu komunizmu?
Odpisz
17 lipca 2024, 14:42
@PanMisiek: Troszku się źle zestarzało.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2024, 20:30
@PanMisiek: A dodatkowo, powrót komunizmu jest zły, i może nie trzeba się tego bać, bo jest daleko, ale wystrzegać, by się nie przybliżył
Odpisz
8 sierpnia 2019, 16:35
Mówi ci coś słowo ,,kolonie"?
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:46
Stany Zjednoczone to najpotężniejszy kraj na świecie, uważam że to oni spróbują podbić Europę, a nie Rosja.
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:48
dobry żart teraz wyjdź dziecko XD w europie nie ma nic co usa by chciało zagarnąć ogar
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:59
@Filipsss: W takim razie co ma do zagarnięcia Rosja?
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:15
@Filipsss: Terytorium, zasoby naturalne, wpływy, pieniądze. Powody dokładnie takie same, przez które naziści chcieli podbić świat. Uznanie muzułmanów za zło totalne i nie wpuszczanie ich na teren USA przypomina trochę sytuację żydów za II w. ś. I czemu odrazu nazywasz mnie dzieckiem? Wyraziłem swoje zdanie a ty: "zamknij się dziecko xd". A tak w ogóle to dodawanie " xd" do "zamknij się dziecko" nie da ci powagi. Chyba troll...
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:17
@Filipsss: I gdyby zaatakowali np. Brazylię odrazu Europa by zareagowała. Podobnie z Rosją.
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:18
Gorzej, że to żydzi napędzają to wszystko.
Odpisz
26 maja 2018, 16:08
@FD_God: nie dyskutujcie, on i tak wie lepiej bo mu tata ch*j mowi xD dzieci w przedszkolu są od niego mądrzejsze
Odpisz
23 marca 2018, 22:41
Moim zdaniem to Korei Północnej i Kim Dzong Una
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:34
wierze ci randomowy obrazku z internetu
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:46
czego tam się anglia boi?
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:10
@Filipsss: Iranu
Odpisz
30 czerwca 2017, 17:18
Co jest w Ameryce Północnej?
Odpisz
28 stycznia 2018, 12:09
@Kivera: Iran
Odpisz
5 stycznia 2018, 17:13
Heh, czyli pewnie jestem jedynym Polakiem który uważa USA za dużo większe zagrożenie dla pokoju niż Rosja. Bo w końcu to Jankesi zaczęli ponad połowę konfliktów XX w.
Odpisz
30 czerwca 2017, 18:51
czego tam nie lubi ukraina?? bo słabo widać xd
Odpisz
30 czerwca 2017, 18:59
@Filipsss: usa
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:02
@Capitan_Edward_Kenway: spadaj dziecko ty chyba kompletnie ślepy jesteś
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:13
@Filipsss: przepraszam a ile zacny PAN ma lat ?
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:16
@Filipsss: teraz widzisz
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:40
@Capitan_Edward_Kenway: no i ch*j z tego? gó*no prawda cała ta mapka to jest fake
Odpisz
1 lipca 2017, 11:45
@Filipsss: ty jesteś sam jak fake, całe twoje egzystowanie na tej planecie w tym życiu to fake, ty ilorazie inteligencji.
Odpisz
1 lipca 2017, 12:03
@Filipsss: Patrz, wygrana!
Odpisz
1 lipca 2017, 14:04
@Zjemcikanapke: zatrzymaj to sobie dziecko
Odpisz
1 lipca 2017, 14:28
@Filipsss: sam jesteś może dziecko, śmieszny nie jesteś, tylko żałosny.
Odpisz
1 lipca 2017, 19:52
@Filipsss: Jeżeli chciałeś mnie obrazić to ci słabo wyszło.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:04
@Zjemcikanapke: dobra kończę z wami rozmowę de8*le bo to nie ma sensu i tak de**le będą bronić swojego zdania które i tak nie ma sensu de8*li nie zmienisz
Odpisz
1 lipca 2017, 22:17
@Filipsss: ok powodzenia!
Odpisz
5 sierpnia 2017, 01:02
@Zjemcikanapke: co oznacza de8*le ? XD
Odpisz
26 maja 2018, 16:07
@Filipsss: ogólnie to stul morde dziecko, argumenty masz z dupy jak i twoje życie też jest z dupy, po ch*j się pytasz jak wiesz lepiej ku*wiaku dziecięcy?
Odpisz
1 lipca 2017, 08:36
I ta Polska.
Oj towarzysz Putin zadowolony nie będzie, oj nie.
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:41
Serio Somalii się boją XDDD
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:44
@CodziennieNowyLennyFace: W Afryce są ogromne spory terytorialne, nic dziwnego.
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:06
@Rander: Ale Somalia nie dysponuje niczym od wojska po gospodarkę lol
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:06
@CodziennieNowyLennyFace: I jest chyba najbiedniejszym krajem swiata
Odpisz
30 czerwca 2017, 23:17
@CodziennieNowyLennyFace: Tak samo jak jej sąsiedzi? Ale i tak się napi**dalają.
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 20:27
Tylko Polska boi się Rosji???
Odpisz
25 czerwca 2017, 09:56
Wszyscy się obawiają Amerykańskiej demokracji,ciekawe czemu...
Odpisz
25 czerwca 2017, 10:31
@EmielRegis: Bo sku*wysyny?
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:00
czemu masz tyle łapek w dół
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:16
Na co wskazują Japończycy?
Odpisz
30 czerwca 2017, 16:22
Na Chiny
Odpisz
25 czerwca 2017, 09:01
Albo niedowidzę albo według Rosji jestesmy zagrożeniem.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2017, 10:12
@Cypeq: Na odwrót. Według Polakow Rosja jest zagrożeniem. Dla rosji zagrożeniem jest USA
Odpisz
25 czerwca 2017, 10:22
@PanMixer: Ahaaaa
Nie zrozumiałem przekazu
Dziękuję
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:41
@PanMixer: bo rosja jest zagrożeniem a jedeni którzy mogą pokonać rosje to usa i dlatego się ich boją
Odpisz
30 czerwca 2017, 15:51
@Filipsss: Dziękuję za informację
Odpisz