Naprawdę jest aż tak źle?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Zdeklasowani znowu
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2017, 17:24
Wytłumaczenie jest proste - Jakby obok ciebie siadnęła to zaraz byś do niej zagadywał, podrywał itp. A może ona chce w spokoju poczytać książkę lub posłuchać muzyki...
Odpisz
25 czerwca 2017, 17:26
@JedenZNich: emm... jakoś dziwnie to brzmi
Odpisz
27 czerwca 2017, 19:52
@JedenZNich: Jakby ona siadnęła to ja bym się przesiedł
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:40
@JedenZNich: Koło żula, to przecież oczywiste!
Odpisz
18 maja 2018, 23:27
@JedenZNich: Gratulacje zdałeś test na myślenie. Zapraszam do przyjęcia ceremonii wstąpienia do klubu Rozumujących.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2017, 16:22
a skoro o autobusach mowa, to opowiem wam moją historię w autobusie...
jestem w autobusie i jakaś kompletna patola jest - dziewczyna słucha muzykę nie w słuchawkach, ani nie puszcza jej z telefonu tylko z JE**NYCH GŁOŚNIKÓW. koleś pije ukrytą pod kurtką wódkę z tyłu itp.
jednak jakaś babka siedzi sobie jakby nigdy nic jest, aż nagle ktoś do niej dzwoni...
I ZACZYNA NAPI**DALAĆ NA PEŁNEJ PI****** SKRILLEX
xD.png
śmiech.mp3
i jeszcze jakiś dzieciak przez to zaczyna płakać
ale i tak spoko bo nie słychać tej dz*wki z głośnikiem
Odpisz
25 czerwca 2017, 16:23
@TanecznyPaczek: Wtf? Gdzie ty mieszkasz?
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2017, 16:23
Pewnie w Sosnowcu.
Odpisz
25 czerwca 2017, 16:26
@xmrocznax: Albo Radomiu
Odpisz
25 czerwca 2017, 16:37
raczej bardziej pasuje - gdzie ci ludzie mieszkają lub gdzie oni ku*wa się wychowali?
Odpisz
25 czerwca 2017, 17:06
@Jasnowidz: Albo Świdniku.
Odpisz
25 czerwca 2017, 17:23
@Mikatrix: Świdnik- miasto które wciąż myśli że nie jest częścią Lublina
Odpisz
27 czerwca 2017, 20:11
Ja mieszkam w spokojnym miasteczku, pod Warszawą...
ALE JAK CZASAMI POJEDE NA JE**NĄ PRAGE POŁUDNIE TO TAM JEST DOKŁADNIE TAK SAMO W PRAWIE KAŻDYM TRAMWAJU
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:28
@Davido: To nie jest?! Całe życie w kłamstwie...
Odpisz
18 maja 2018, 23:25
@TanecznyPaczek: dla ciebie to cos dziwnego że to opisujesz w necie. Ja mam tak niemal codziennie jak jade do szkoły xD
Odpisz
4 sierpnia 2017, 15:14
Może się wstydzi .-.
Odpisz
29 czerwca 2017, 00:48
No cóż, jakby to powiedzieć... Nie wyglądasz zachęcająco...
Odpisz
28 czerwca 2017, 01:18
Myślę, że to Rzeszów xD
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:24
było
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:14
Albo może własnie jestes taki zajebisty, że aż sie Ciebie wstydzą?
Odpisz
27 czerwca 2017, 18:58
Bylo
Odpisz
27 czerwca 2017, 18:54
było
Odpisz
27 czerwca 2017, 18:54
Widziałem to na chanach
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:12
A co jeżeli ten żul jest kimś z jej rodziny? Np: wujkiem albo starszym bratem którego rodzice nigdy nie kochali
Odpisz
25 czerwca 2017, 20:10
No jej sprawa. Jak woli siedzieć następne 10-15 minut obok kogoś kto pachnie tanim winem i starymi skarpetami zamiast obok kogoś kto se spokojnie siedzi ze słuchawkami na uszach i gapi się w okno, tak że pewnie by nawet nie zwrócił uwagi na nią... wolny wybór demokracja i tak dalej.
Odpisz
25 czerwca 2017, 18:03
Sorki ale było, chociaż zamiast słowa żul był oblech.
Btw podobno tak jest bo dziewczyna po prostu się wstydzi. Jak możecie usiąść obok ładnej dziewczyny a obok zwykłego gościa to spora liczba osób usiadłaby obok gościa bo wstydzili by się dziewczyny
Odpisz
25 czerwca 2017, 17:11
Niestety nie znam tego bólu, bo nie lubię jak ktokolwiek obok mnie siedzi.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2017, 17:05
Mi ten ,,żul" wygląda bardziej jak webo niż żuł.
Żule w mojej okolicy to zazwyczaj starsi, wysuszani, chudzi i opaleni dżentelmenowie.
Odpisz