Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 sierpnia 2018, 20:07
Mają bardzo dobre frytki, zapiekanki, burgery i inne rzeczy dobre. Jedna z najlepszych jadłopodajni w mieście w moim osobistym rankingu
Odpisz
15 sierpnia 2018, 21:12
Kanapka masełkiem muśnięta? Co będzie dalej? Kanapka masełkiem dotknięta? Kanapka po której masełko chodziło?
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 08:06
Apetycik xD
Kto z Biłgoraja?
Odpisz
1 lipca 2017, 12:30
Ku*wa :( nawet z Apetycika memy robią
Odpisz
1 lipca 2017, 14:26
@Haxorus: no co
Odpisz
2 lipca 2017, 08:35
@Haxorus: tam mają zajebiste frytki "rożki" z kurczakiem i sosem a innych rzeczy nie próbowałem
Odpisz
2 lipca 2017, 09:56
Czyżby Rcez?
Odpisz
2 lipca 2017, 12:36
@Haxorus: yep
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:19
Mickiewicz byłby dumny.
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:01
Gdzie to podają?
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:15
@qaz123: W Biłgoraju
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:33
@creeper_girl: To niedaleko...
Odpisz
26 czerwca 2017, 13:33
@creeper_girl: Ja tam mieszkam :v
Odpisz
26 czerwca 2017, 15:54
lel, ilu jeszcze? Jakieś zebranie jejowe byśmy zrobili.
Odpisz
26 czerwca 2017, 16:43
@creeper_girl: W jakim rejonie mieszkasz?
Odpisz
26 czerwca 2017, 16:56
?
Odpisz
26 czerwca 2017, 17:54
@creeper_girl: No naprzykład obok rynku itp.
Odpisz
26 czerwca 2017, 17:58
Właściwie ja mieszkam pod Biłgorajem, ale blisko dosyć.
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:04
@creeper_girl: a kogo bił ten raj?
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:05
@didujakaskemm: Od bardzo dawna się zastanawiam
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:14
@didujakaskemm: raczej kogo bił tym rajem
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:17
@generalpartyzantkijeja: "Bił-go-raj", a nie "Bił-go-rajem"
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:11
@creeper_girl: wiem tylko napisałaś/łeś wyżej że mieszkasz pod Biłgorajem więc aż musiałem
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:16
@creeper_girl: Mieszkam blisko Biłgoraja :p
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:39
@Black_Kitty: Serio, takie jejakowe spotkanie by było fajne
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:05
Kanapki takie łagodne a burger XXL to już wyższy rap
Odpisz
26 czerwca 2017, 16:40
Nic dziwnego jak pracownicy są po studiach humanistycznych.
Odpisz
26 czerwca 2017, 14:49
To się nazywa szyk przestawny...
Odpisz