Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gondol037

Edytowano - 25 sierpnia 2018, 20:07

Mają bardzo dobre frytki, zapiekanki, burgery i inne rzeczy dobre. Jedna z najlepszych jadłopodajni w mieście w moim osobistym rankingu

Avatar koziol11

15 sierpnia 2018, 21:12

Kanapka masełkiem muśnięta? Co będzie dalej? Kanapka masełkiem dotknięta? Kanapka po której masełko chodziło?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2017, 08:06

Apetycik xD
Kto z Biłgoraja?

Avatar Haxorus

1 lipca 2017, 12:30

Ku*wa :( nawet z Apetycika memy robią

Avatar creeper_girl

1 lipca 2017, 14:26

@Haxorus: no co

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2017, 08:35

@Haxorus: tam mają zajebiste frytki "rożki" z kurczakiem i sosem a innych rzeczy nie próbowałem

Avatar Haxorus

2 lipca 2017, 09:56

Czyżby Rcez?

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2017, 12:36

@Haxorus: yep

Avatar polski_ziemniak

28 czerwca 2017, 12:19

Mickiewicz byłby dumny.

Avatar qaz123

26 czerwca 2017, 13:01

Gdzie to podają?

Avatar creeper_girl

26 czerwca 2017, 13:15

@qaz123: W Biłgoraju

Avatar qaz123

26 czerwca 2017, 13:33

@creeper_girl: To niedaleko...

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 13:33

@creeper_girl: Ja tam mieszkam :v

Avatar creeper_girl

26 czerwca 2017, 15:54

lel, ilu jeszcze? Jakieś zebranie jejowe byśmy zrobili.

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 16:43

@creeper_girl: W jakim rejonie mieszkasz?

Avatar creeper_girl

26 czerwca 2017, 16:56

?

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 17:54

@creeper_girl: No naprzykład obok rynku itp.

Avatar creeper_girl

26 czerwca 2017, 17:58

Właściwie ja mieszkam pod Biłgorajem, ale blisko dosyć.

Avatar didujakaskemm

28 czerwca 2017, 10:04

@creeper_girl: a kogo bił ten raj?

Avatar creeper_girl

28 czerwca 2017, 10:05

@didujakaskemm: Od bardzo dawna się zastanawiam

Avatar generalpartyzantkijeja

28 czerwca 2017, 10:14

@didujakaskemm: raczej kogo bił tym rajem

Avatar creeper_girl

28 czerwca 2017, 10:17

@generalpartyzantkijeja: "Bił-go-raj", a nie "Bił-go-rajem"

Avatar generalpartyzantkijeja

28 czerwca 2017, 11:11

@creeper_girl: wiem tylko napisałaś/łeś wyżej że mieszkasz pod Biłgorajem więc aż musiałem

Avatar Black_Kitty

28 czerwca 2017, 11:16

@creeper_girl: Mieszkam blisko Biłgoraja :p

Avatar creeper_girl

28 czerwca 2017, 11:39

@Black_Kitty: Serio, takie jejakowe spotkanie by było fajne

Avatar Kropla_Bez_Kitu

28 czerwca 2017, 11:05

Kanapki takie łagodne a burger XXL to już wyższy rap

Avatar xAzumiKx

26 czerwca 2017, 16:40

Nic dziwnego jak pracownicy są po studiach humanistycznych.

Avatar Anielka999

26 czerwca 2017, 14:49

To się nazywa szyk przestawny...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pilne

Rel

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka