Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ToFFeXPL

26 czerwca 2017, 20:30

Wyprzedzę pytania anime nazywa się Denpa Kyoushi

Avatar To_To_To

30 czerwca 2017, 17:26

@ToFFeXPL: dziękuję ci, dobry człeku

Avatar ToFFeXPL

30 czerwca 2017, 17:33

@To_To_To: Ależ proszę

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 21:40

7:1

Avatar Ch4rles

30 czerwca 2017, 11:44

Idealne strzałki

Avatar Filipsss

30 czerwca 2017, 11:36

Raczej jak niemcy nad polakami w 2WŚ

Avatar Szarok

22 maja 2021, 14:19

@Filipsss: i żydami

Avatar Mikatrix

26 czerwca 2017, 20:41

Czyli jak? Na historii omawialiśmy przed wakacjami rozbiory, więc nie rozumiem nawiązania.

Avatar Davido

26 czerwca 2017, 20:41

@Mikatrix:

Avatar Mikatrix

26 czerwca 2017, 20:47

@Davido: Matko Święta?
Jestem drugoklasowym gimbysem. Mam prawo nie wiedzieć.

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 20:49

@Mikatrix: MŚ- MISTRZOSTWA ŚWIATA-NIEMCY WYGRALI Z BRAZYLIĄ 7:1
Co do tego ma bycie gimbusem?

Avatar Mikatrix

26 czerwca 2017, 20:53

Myślałem że chodzi o drugą wojnę światową.

Avatar Davido

26 czerwca 2017, 20:55

@Mikatrix: Moja pani od Fizyki/Techniki gdy ktoś zrobi coś nie tak mówiąc "myślałem, że..." mówi, żeby nie myśleć

Avatar
iqhawe

26 czerwca 2017, 21:45

@Mikatrix: IIG A wy dopiero rozbiory?

Avatar Domijeja

30 czerwca 2017, 10:41

A to nie jest jakieś normalne? Pamiętam, że ja w gimbie miałam tylko I wś, a (przynajmniej my) drugiej nawet nie liznęliśmy. Co mieliśmy w drugiej klasie już nie pamiętam, ale idąc tym tropem wydaje mi się, że mniej więcej to etap rozbiórów.

Avatar SugiliteBig4

30 czerwca 2017, 10:41

W gimbazie robią historię od nowa. Początek roku w 1 gim: człowiek prehistoryczny, Grecja, Rzym itp. a na końcu Bolesławy, podział dzielnicowy mniej więcej XII wiek . Więc pewnie w drugiej pod koniec dochodzą do pierwszej wojny światowej. Co nie zmienia faktu że rozbiory były już w 6 klasie.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

30 czerwca 2017, 11:09

@SugiliteBig4: I wojna światowa zamyka 3 gimnazjum

Avatar Stereotypowy_Ziemniak

30 czerwca 2017, 14:18

@Domijeja: Ja miałam II wś w 6 klasie podstawówki...

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

30 czerwca 2017, 14:23

@Stereotypowy_Ziemniak: Każdy miał. Mówimy o gimnazjum, a nie podstawówce...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Pozdrawiam świetliki

Nie znoszę kleszczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Frustrujące

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka