Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2015, 21:52
Zawsze marzyłam żeby skoczyć z wysokości do wody więc pewnie i bym skoczyła... ale bardziej ciekawi mnie jak tam jest na dole XD zanurkowałabym oczywiście ze sprzętem :)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 10:04
tak bo tak jest bezpieczniej nie je**iesz o dno :-)
Odpisz
23 marca 2013, 08:05
tak
Odpisz
17 marca 2013, 16:46
ja bym skoczyła
Odpisz
15 marca 2013, 22:21
Jakby z 2 osoby przede mną skoczyły brzpiecznie to bym skoczył. :D
Odpisz
11 marca 2013, 12:23
pewnie że bym skoczył!
Odpisz
15 marca 2013, 16:49
@saskacz: Przez monitor to sobie możesz.
Odpisz
15 marca 2013, 21:21
@JTay_: ja tam bym chciaby i skoczy -_-
Odpisz
15 marca 2013, 18:53
zawiezcie mnie tam to skocze
Odpisz
15 marca 2013, 18:04
daleko szukać, Zakrzówek 2 km od domu mam i tak samo tam jest. Nie wszyscy jednak wiedzą i sporo nieszczęść tam się wydarzyło
Odpisz
11 marca 2013, 10:15
tu jest za płytko i się można walnąć i urazu dostać jak mózgu to kręgosłupa a jak nie to czegoś innego
Odpisz
15 marca 2013, 14:07
@NatkaHello07: to się nie skacze na płytkie tylko na głębokie, wiesz? Tu jest dość duży kawałek głębokiego, więc bez problemu można tam trafić.
Odpisz
11 marca 2013, 15:19
ja nie.. nie umiem pływać
Odpisz
15 marca 2013, 13:50
Ja też nie umiem ;)
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2013, 07:27
skoczyłbym tylko bym musiał strasznie szybko wypłynąć
Odpisz
11 marca 2013, 19:51
Oj nie wiem, nie wiem...
Odpisz
11 marca 2013, 16:39
za głęboko ;_ ;
Odpisz
11 marca 2013, 00:54
Nie.Nie skoczę.
Odpisz
11 marca 2013, 05:39
@Flyingseeker: A ja skoczę z chęcią
Odpisz