Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mira8426

27 stycznia 2015, 21:52

Zawsze marzyłam żeby skoczyć z wysokości do wody więc pewnie i bym skoczyła... ale bardziej ciekawi mnie jak tam jest na dole XD zanurkowałabym oczywiście ze sprzętem :)

Avatar deadxp

20 kwietnia 2013, 10:04

tak bo tak jest bezpieczniej nie je**iesz o dno :-)

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2013, 08:05

tak

Avatar vikki9

17 marca 2013, 16:46

ja bym skoczyła

Avatar keil007

15 marca 2013, 22:21

Jakby z 2 osoby przede mną skoczyły brzpiecznie to bym skoczył. :D

Avatar saskacz

11 marca 2013, 12:23

pewnie że bym skoczył!

Avatar JTay_

15 marca 2013, 16:49

@saskacz: Przez monitor to sobie możesz.

Avatar saskacz

15 marca 2013, 21:21

@JTay_: ja tam bym chciaby i skoczy -_-

Avatar ziemiak

15 marca 2013, 18:53

zawiezcie mnie tam to skocze

Avatar Baca_online

15 marca 2013, 18:04

daleko szukać, Zakrzówek 2 km od domu mam i tak samo tam jest. Nie wszyscy jednak wiedzą i sporo nieszczęść tam się wydarzyło

Avatar NatkaHello07

11 marca 2013, 10:15

tu jest za płytko i się można walnąć i urazu dostać jak mózgu to kręgosłupa a jak nie to czegoś innego

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2013, 14:07

@NatkaHello07: to się nie skacze na płytkie tylko na głębokie, wiesz? Tu jest dość duży kawałek głębokiego, więc bez problemu można tam trafić.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2013, 15:19

ja nie.. nie umiem pływać

Avatar gabi1700

15 marca 2013, 13:50

Ja też nie umiem ;)

Avatar malaho2000

Edytowano - 15 marca 2013, 07:27

skoczyłbym tylko bym musiał strasznie szybko wypłynąć

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2013, 19:51

Oj nie wiem, nie wiem...

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2013, 16:39

za głęboko ;_ ;

Avatar Flyingseeker

11 marca 2013, 00:54

Nie.Nie skoczę.

Avatar CzarneSombrero

11 marca 2013, 05:39

@Flyingseeker: A ja skoczę z chęcią

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sebula86
Dodane przez: Sebula86

Znak czasów

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka