memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 marca 2013, 19:46
Razem zawsze cieplej :D
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2013, 18:28
Dlaczego znowu zima jest wielką literą? Pewnie zaraz poprawią, ale uświadamiam co jest w tej chwili
12 marca 2013, 16:18
@Jejowicz: Z szacunku do Mikołaja! ;)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 marca 2013, 19:46
Razem zawsze cieplej :D
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2013, 18:28
Dlaczego znowu zima jest wielką literą?
Pewnie zaraz poprawią, ale uświadamiam co jest w tej chwili
Odpisz
12 marca 2013, 16:18
@Jejowicz: Z szacunku do Mikołaja! ;)
Odpisz