Jak wyglądałby świat bez agresji i impulsywnych zachowań
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Nwm co ze mną nie tak
Typowy NPC
No to skrzynia biegów do wymiany
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2017, 14:04
Odpisz
7 sierpnia 2017, 21:00
@LaraMoon: maka paka tęga sraka
idę w las czyścić głaz
Odpisz
27 czerwca 2017, 19:19
Odpisz
30 czerwca 2017, 17:17
@Mikatrix: Skąd jest ta postać?
Odpisz
30 czerwca 2017, 17:26
@To_To_To: K-On. Fajna komedyjka. Bardzo odprężająca. Ale ostrzegam: Co chwila będziesz wstawał, aby przemaszerować się z zażenowania, i walić w ścianę głową, pytając siebie: ,,Co ja do cholery robię ze swoim życiem?".
A tak to jest spoko.
Odpisz
30 czerwca 2017, 17:41
@Mikatrix: Dziękuję. Z przyjemnością obejrzę ;)
Odpisz
2 lipca 2017, 18:16
@Mikatrix: Kurde dodałbym komentarz do ulubionych żeby później o tym nie zapomnieć, ale się nie da :-:
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 18:31
@Ameron: Ja mam na komputerze plik w notatniku, o nazwie ,,do obejrzenia" i tam zapisuję takie rzeczy.
Odpisz
2 lipca 2017, 19:08
@Mikatrix: W sumie dobry pomysł. Ale i tak zapomniałbym w ogóle to zapisać :_:
Odpisz
2 lipca 2017, 19:12
@Ameron: To go zrób i zapisz teraz.
Odpisz
2 lipca 2017, 19:19
@Mikatrix: Wow to nie było nawet takie trudne :O
Odpisz
2 lipca 2017, 20:48
@Ameron: Jeśli jesteś na telefonie możesz zrobić zrzut ekranu. Ja tak zrobiłam.
Odpisz
2 lipca 2017, 20:51
@Mikatrix: A ja na telefonie 3 notki. Obejrzane, w trakcie i do obejrzenia.
Odpisz
2 lipca 2017, 20:52
@To_To_To: Genialne.
Odpisz
2 lipca 2017, 21:05
@Ameron: To był sarkazm, czy na sero tak uważasz?
Odpisz
2 lipca 2017, 21:10
@To_To_To: Sam już nie pamiętam co miałem na myśli~
Odpisz
2 lipca 2017, 21:21
@Ameron: 😁😂😁😂
Odpisz
2 lipca 2017, 21:25
@To_To_To: Tak serio to trochę nieprzemyślane. Ja bym wszystkie tytuły ułożył w kolejności alfabetycznej i przy każdym tytule napisałbym czy coś jest do obejrzenia czy już może to obejrzałem. Mniej notatek, tyle samo wiedzy.
Odpisz
3 lipca 2017, 11:48
@Ameron: Robiłam tak, ale nie było to dla mnie dobrym rozwiązaniem
Odpisz
3 lipca 2017, 14:27
@To_To_To: Jak kto woli.
Odpisz
3 lipca 2017, 14:32
@Ameron: No i git ;)
Odpisz
27 czerwca 2017, 19:03
Odpisz
30 czerwca 2017, 13:19
@MrRolan: o co chodzi z tym gościem? Chodzi mi o tego murzyna.
Odpisz
30 czerwca 2017, 13:41
@kokosek112: O ile dobrze pamiętam to był mem ,,prepare your anus"
Odpisz
30 czerwca 2017, 13:57
@TenLucznik: cztli po prostu ma memiczną twarz tak?
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:30
@kokosek112: Taki zagraniczny Makłowicz...
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:09
powinien się cieszyć, że ktoś wyręcza go w obowiązkach
Odpisz