Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przypałowo
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2017, 22:27
heh. 7-zip
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2017, 22:52
@Andrea27: Ten uczuć kiedy przez przypadek dasz komuś strzałkę w górę *facepalm*
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:00
@MituDestroyer: heh. missclick
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:05
@Andrea27: Tym razem zasłużyłeś xD
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 08:20
@Andrea27: Też używam 7-zipa
Odpisz
1 lipca 2017, 08:42
@Andrea27: również 7zip, darmowy a umie to samo co winrar
Odpisz
1 lipca 2017, 11:43
@Mateusz_gameplay: winrar tez jest darmowy xd
Odpisz
1 lipca 2017, 20:30
@dawids04: nie jest
Odpisz
2 lipca 2017, 01:17
@Mateusz_gameplay: jest
Odpisz
2 lipca 2017, 10:03
@dawids04: Nie jest.
Odpisz
1 lipca 2017, 16:54
ja kupiłem dla siebie i kolegi
taki był zakład
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 13:20
Legenda głosi że ktoś kupił licencję winrara.
Odpisz
1 lipca 2017, 10:55
Czym się różni pełna wersja od darmowej? --> |__|
Odpisz
1 lipca 2017, 12:31
@Maikielo: W darmowej za każdym uruchomieniem masz powiadomienie, że "WinRAR nie jest programem darmowym". A obok przycisk kontynuuj czy jakoś tak
Odpisz
1 lipca 2017, 12:35
@avalon3440: A wystarczyło dodać przycisk ( )Nie pokazuj ponownie.
Odpisz
1 lipca 2017, 08:57
Ktoś kiedyś to kupił?
Odpisz
1 lipca 2017, 11:19
Tak.
Odpisz
27 czerwca 2017, 22:42
Kiedyś ją kupie, ale najpierw muszę skończyć szkołę i zacząć zarabiać.
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:06
@xAzumiKx: wiesz że to troche jak mówienie przez 7 letnie dzieci "ja nigdy nie będę pił i palił"
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:09
Mam 17lat nigdy nie piłem i nie paliłem.
Odpisz
28 czerwca 2017, 01:16
ja mówiłem że nie będę palił i do dzisiaj przez 15 lat nie palę
tak samo mówiłem że do 18 nie będę pił i nie piłem :)
Odpisz
28 czerwca 2017, 01:44
@bylejakbylegdzie: A tera to pije i pale bo jak to mówio, kto pali i pije ten długo żyje, taka prawda.
A tak serio to też nie pije i nie palę, ale mam zamiar bo to fajne zajęcie
Odpisz
1 lipca 2017, 08:03
@jacek1s: kto pije i pali ten nie ma robali
Odpisz
1 lipca 2017, 09:05
@jacek1s: Fajne zajęcie jeśli chcesz sobie umrzeć przedwcześnie :v
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 09:57
@czarekdoge100: jakiś koleś chlał tak długo, że wysrał tasiemca
Odpisz
1 lipca 2017, 09:03
ja mam pełną wersję, ale mam używany komputer i miałem ja za darmo lel
Odpisz
1 lipca 2017, 08:46
ale bez licencji (czyli taki który ma większość) to nadal pełna wersja ze wszystkimi opcjami
Odpisz