Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

8 stycznia 2021, 11:40

Te komentarze ;___;

Avatar E_y_y_3_83

22 listopada 2020, 18:12

lol

Avatar kuba12369

14 sierpnia 2019, 00:02

Mame dej ten słoik z plesnią, zarobić muszę

Avatar TheMikelX

1 lipca 2017, 22:38

W Meksyku rak jest jak grypa.. Tam leczą na ziołkach i ludzie się tym nawet specjalnie nie przejmują. Do Europy tego nie wprowadzą bo zakłady farmaceutyczne by upadły.

Avatar Ceejtun

2 lipca 2017, 00:31

@TheMikelX: nie wydaje mi sie że tak jest

Avatar FullPain

4 września 2017, 23:35

@Ceejtun: niestety to prawda, wyciagaja od ludzi na chemioterapiach a tak naprawde duzo nie trzeba zeby raka pokonac ew. calkowicie zahamowac postep raka.

Avatar Zwykly_Zlodziej

1 sierpnia 2021, 11:17

@FullPain: nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz

Avatar ojciecpolecial

1 lipca 2017, 20:37

Dla tego kosmici się z nami nie kontaktują. Oni coś knują, czuje to

Avatar Hadesares

1 lipca 2017, 19:18

Avatar Hestio

1 lipca 2017, 18:05

Avatar Baturaj

1 lipca 2017, 16:54

Śmiesznie zbudowane zdanie :D i o to chodzi w tym memuchu. Ale autorowi artykułu chodziło najpewniej o to, że na większość "nieuleczalnych" chorób są już lekarstwa, albo mogłyby być wynalezione w ciągu np. roku, ale korporacje farmaceutyczne walczą o pieniądze, więc takie leki ukrywają. Pieniądze są przecież najważniejsze. Ważniejsze niż życia milionów ludzi, przecież takich samych jak oni.
"Chcemy was uleczyć, o tak, ale zamiast dać wam leki będziemy zarabiać na waszym cierpieniu, a wyleczona zostanie tylko garstka wybrańców, żebyśmy mogli sobie potem wypoczywać, opalając się i próbując ugasić wyrzuty sumienia drineczkiem i pięknym widoczkiem na swoją willę".

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2017, 17:27

@Baturaj: Witamy w naszym świecie.

Avatar adamszu

1 lipca 2017, 17:25

Jakby ktoś nie wiedział to w tym artykule było podane, że rak to jest tak naprawdę niedobór witaminy B17 i trzeba wpi***alać morele

Avatar Ganonim3

1 lipca 2017, 16:19

to ma sens

Avatar aletau

1 lipca 2017, 16:05

może i tak

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2017, 15:22

Kiedy widzisz jak ludzie piszą głupoty w internecie

Avatar KOLOROWATAPETA

28 czerwca 2017, 11:17

czyli ludzie umierają na dochodowy biznes ...

Avatar gotigwolf

28 czerwca 2017, 00:38

Ten uczuć kiedy ludzie myślą że nie mają problemów więc sobie je wymyślają

Avatar Princess_Unattainable

27 czerwca 2017, 23:53

Rak to nie biznes. Rak to 2353

Avatar menouto

28 czerwca 2017, 00:13

Avatar Princess_Unattainable

28 czerwca 2017, 00:22

@menouto: tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Deal życia

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zapraszamy

Dwa oblicza

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka