Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Z klasą się trzeba urodzić
A jednak zrobili to w ten sposób
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2021, 15:19
Poprawione
Odpisz
7 września 2019, 18:31
Mam 1 a 2 tak trochę
Odpisz
3 października 2017, 23:13
chłopcy z memami najlepsi <3
Odpisz
30 czerwca 2017, 06:45
Ktoś zna moje potrzeby za dobrze ale chłopcy też są bardzo fajni ♥
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:33
mam podobne na przystanku
Odpisz
29 czerwca 2017, 23:57
@Interfectrix: to u mnie takie coś jest na filarze mostu
Odpisz
30 czerwca 2017, 00:02
@noszkurnawszystkozajete: moje lepsze bo z przesłaniem, to będą głębokie cytaty na Facebooka xD
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 23:23
Jakby ktoś nie wiedział ten napis to parodia piosenki Good Charlote - Girls & Boys. Polecam, dobra nuta. Zawsze klaszczę przy niej nie wtedy kiedy trzeba.
Odpisz
29 czerwca 2017, 19:51
@komer12 tak zawsze mówiła nauczycieli Niemca jeśli ktoś sie nie podpisał na spr/kart...lul
Odpisz
29 czerwca 2017, 18:51
Oraz fallusy
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:11
Szukam chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:22
@palecka: Tak się składa, że ja też.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 15:57
@Chrzaszcz_Trzcinowy: to czym ty jesteś?
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:40
@komer12: Homoniewiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2017, 18:34
@palecka: emm... no... także ten... Witam
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:38
Prawda <3 :D
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:26
M&M's- Money and Memes
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:17
Jeśli lubisz grać w playstation, jestem twoja.
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:50
@xmrocznax: Za co te strzałki w dół, bo nie rozumiem?
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:31
@xmrocznax: Ja lubię grać w komputer.
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:41
@baarts: Lubię grać w komputer personalny
Odpisz
30 czerwca 2017, 07:40
@lulz123: PC MASTER RACE
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:07
@kapitan_Rosja: multiplatformmasterrace
Odpisz
1 stycznia 2018, 12:10
@xmrocznax: Ku*wa napisałam "w" a nie "na".
Odpisz
28 czerwca 2017, 14:11
Szukam dziewczyny, zapłacę
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:59
Dokładnie to się ktoś napi**dolił aby to w fotoshopie jebutnie wstawić.
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:41
Mam tylko jedno. Wystarczy?
Odpisz