Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2017, 08:06
najgorzej w paladins kiedy wszyscy wybierają championa ale jeden debil nie i nas wywala
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:11
@koksov6: "Gracz *głupichamiprostak* nie wybrał boga"
Myszka już tkwi w monitorze.
Odpisz
30 czerwca 2017, 09:25
@koksov6: No powinno mu wtedy losować championa.
Odpisz
30 czerwca 2017, 09:26
@klon4: Dobry pomysł!
Odpisz
7 lipca 2017, 11:00
@klon4: zawaliście by było
Odpisz
7 lipca 2017, 20:19
@koksov6: Do paladins nowa podstać wchodzi, narazie wiem tyle że to kobieta i że "I was born to be warrior"
Odpisz
7 lipca 2017, 20:21
@klon4: O 22 stream z dokładniejszymi informacjami.
Odpisz
7 lipca 2017, 21:34
@klon4: już?przecież dopiero co był zhin,jak sie nazywasz w paladins to może zagramy razem
Odpisz
8 lipca 2017, 09:11
@koksov6: LubiemFrytki
Odpisz
8 lipca 2017, 10:33
@klon4: ok tylko cos mi sie zwalilo z paladins kiedys tam może
Odpisz
8 lipca 2017, 15:12
@koksov6: Nowa postać będzie miała coś w rodzaju karabinu wyborowego bez celownika optycznego, pod obrażenia jest.
Odpisz
4 stycznia 2018, 23:42
@koksov6: jak taka sytuacja się dzieje to mam wku*w totalny
Odpisz
26 października 2017, 17:01
Najgorszy rym na świecie
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:12
Nie wpłyniesz na to, że niektórzy grają na mikrofalowkach.
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:12
@crimzon: ja gram na tosterze
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:14
@kokosek112: Ja tak samo (Serio. Najsłabszy komp tych czasów)
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:21
@crimzon: ja mam w lolu najniższych 25 fpsów a czasem spada do 10
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:22
@kokosek112: Ja na średnich 30.
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 08:24
@crimzon: ekhem ekhem... mam laptopa z 2006 roku... intel core 2 duo
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:25
@SnaqS: Jakie bebechy?
2GB Ramu,
Geforce 8600GT 256 mb
Intel Core Duo
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:27
@crimzon: ati mobility radeon hd 4300 series, 2gb ramu
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:31
@SnaqS: dodam że z modem na ultra low graphics w PAYDAY2 mam nawet 30 fps
Odpisz
30 czerwca 2017, 09:08
@SnaqS: ja przeschłą taśme przewodząca i to jest główny problem a prcek to jakiś amd i nasadka do niego
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 10:16
@SnaqS: Też grałem na podobnym sprzęcie, oszczędź sobie dużo hajsuf i kup dobrego kompa. Odpalnie gier na ultra w 60fps jest niezapomniane. Naprawdę. Szczególnie po długim okresie grania na low
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 10:21
@kasjan132pl: za ile złotych dostane jakiegoś dobrego/średniego kompa?
Odpisz
30 czerwca 2017, 11:59
@SnaqS: cen polskich nie znam, mój jest warty koło 10k koron (korna dkk - 0.6 złotego), ale że znam kierownika działu to kupiłem za 6.5k koron
Odpisz
30 czerwca 2017, 12:07
@kasjan132pl: Od dłuższego czasu zbieram na laptopa i rozglądając się, czytając i dostajac porady od ludzi co się na tym znają, komputer dobry to z 3000-3500 zł trzeba wydać. Ja np kupuje MSI i5-6300hq z GTX 940 i 16 ramu za 3500 zł
Odpisz
30 czerwca 2017, 12:44
@PeeHa: ja posiadam stacjonarny z i5 6300, gtx 1070, 16gb ram, 128gb hdd, 1t dsyk twardy
fallout 4 chodzi na ultra z modami na lepszą grafike w 50- 60 fpsach
Odpisz
30 czerwca 2017, 13:11
@kasjan132pl: "128 GB HDD, 1 t dysk twardy" w sensie ze 128 GB SSD a 1 T HDD?
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:06
@PeeHa: tak, to miałem na myśli
sry pisałem na szybko
Odpisz
30 czerwca 2017, 18:29
@kasjan132pl: spk, ja właśnie szukałem lapka z ssd ale były za drogie ew uzbieram i kiedyś dołożę 248 GB za 400 zl
Odpisz
30 czerwca 2017, 10:17
Zawsze się zastanawiam jak ta osoba mocno fapie że nie moż dołączyć.
Odpisz
30 czerwca 2017, 09:47
O japie**ole główna
Odpisz
30 czerwca 2017, 08:25
Tyle meczy ; (
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:30
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:34
@Hadesares:
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:42
@Hadesares:
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:18
@Black_Kitty:
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:37
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:45
@pomada:
Odpisz