Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2020, 12:32
Śmieję się z niewielu rzeczy, ale ten typ z miną mnie rozwalił.
Odpisz
28 czerwca 2017, 14:31
co to są za ludzie i wgl jakiś film? komiks?
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:09
@M_ateo_1: Komiks Gone with the blastwave. Kiedy jeszcze wychodził regularnie każdy chapter był wrzucany na jeja.
Odpisz
28 czerwca 2017, 23:14
@MrHenderson: dzięki
Odpisz
29 czerwca 2017, 01:48
@MrHenderson: przeczytałem już wszystko :p i szczerze to trochę nie ogarniam.
Odpisz
29 czerwca 2017, 06:23
@M_ateo_1: Niekiedy musiałem po 2 razy czytać by zrozumieć co tam się działo. Trzeba przyznać, że świat komiksu jest dość specyficzny.
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:02
@MrHenderson: Autor pisał że komiks będzie wrzucany co miesiąc więc na razie to nie ma co myśleć o powrocie GWtBW na Jeja :/
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2017, 00:33
ile jest tych obrazków, 69? i tak wgl to ma to jakąś fabułę?
Odpisz
30 czerwca 2017, 00:48
@M_ateo_1: Fabuła jest prosta: Jest wojna. 4 armie: zieloni, żółci, niebiescy i nasi główni bohaterowie czerwoni. Opowiada o ich codziennym życiu i tym jak podczas wojny ludzie świrują. B.t.w. To klimat postapo
A stron jest ok.69 tak jak sam powiedziałeś.
Odpisz
30 czerwca 2017, 01:37
hymmmm... przeczytałem wszystkie i nigdzie nie było zielonych. czy chodzi Ci o tych na końcu co zamknęli to miasto jako rezerwat?
Odpisz
30 czerwca 2017, 06:11
@M_ateo_1: Zieloni są w dodatkowych materiałach jako ci najsłabsi.
Odpisz
30 czerwca 2017, 06:21
@MrHenderson:
Odpisz
30 czerwca 2017, 09:50
@MrHenderson: gdzie są te obrazki?
Odpisz
30 czerwca 2017, 10:18
@M_ateo_1: Zieloni są na Patreonie
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:37
ok
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:44
Odpisz
29 czerwca 2017, 21:13
@SirPomarancza: SPOILEEEEERRR
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 23:49
@SirPomarancza: To koniec całej serii ?
jeśli tak to
NIEEEEEEEEE
Odpisz
30 czerwca 2017, 00:50
@Iphonix: To było zrobione na prima aprilis
Odpisz
29 czerwca 2017, 23:47
Kocham te obrazki oby było ich więcej
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:14
Jak się zdobywa odznake "Dociekliwy"??
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 17:16
@crash2003: Chyba musisz być dociekliwy
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:35
@crash2003: 50 razy wyszukaj coś w wyszukiwarce z odstępami 10 sekund
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:04
Saperzy jak w ZSRR
Najlepsi fachowcy
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 20:15
@Midonik: Napisałem nawet w tytule ,,Jak w sowieckiej armii." ale admin zmienił.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 20:32
@Mikatrix: Ach ten admin... Szukałem kiedyś swojego obrazka w poczekalni,żeby sprawdzić,jaką ma średnią,a tu się okazuje,że wielki Bożydar zmienił tytuł.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 13:48
Było
Ta seria kiedyś to było coś... Przeminęło z bombami jeśli się nie mylę?
Odpisz
28 czerwca 2017, 14:21
@Ares011: Nie mylisz się.
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:24
Gopnik Armia
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:25
@crimzon: Ale to nie są Gopniki.
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:25
@Mikatrix: Ale tytuł sowiecki.
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:31
@crimzon: Chodziło mi o to że poziom kompetencji wojskowych jest na podobnym poziomie.
Cytując mema: ,,Kiedy masz więcej żołnirzy, niż wróg naboi."
Cytując poezję: ,,Umrzem! Uradujem cara!"
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:37
@Mikatrix: "Reduta Ordona"?
Odpisz
28 czerwca 2017, 13:38
@crimzon: Nom
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:44
@Mikatrix: a ja znam takiego byłego żołnierza podobnież w jego jednostce hasła do baz danych itp przechowywali na pulpicie w folderze "hasła"
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:08
@assassin11: no to nieźle ci kłamał bo wtedy takiej technologii nie było zbyt dużo
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:45
Mina to taka stara konserwa.
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:46
Śmiechłem
Odpisz