Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2017, 19:43

Ja dzisiaj wstałem rano bo mi krew z nosa leciała (tak z dupy) i jak już zatamowałem to chciałem se na jeja posiedzieć bo już dosyć jasno było i myślałem że jest jakaś 6:00. A tu taki ch*j 4:26.

Lato to stan umysłu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar alis223

30 czerwca 2017, 14:00

"Krew z nosa z dupy leciała" :D

Avatar OrtograficznyPies

30 czerwca 2017, 14:55

Mi jeszcze nigdy nie leciała lel

Avatar Crln_7

30 czerwca 2017, 06:42

Zaraz siódma i do roboty

Avatar Pajner

30 czerwca 2017, 03:04

Aprobuję

Avatar TheMJawesome

30 czerwca 2017, 03:22

@Pajner: słońca w Lubinie jeszcze nie widać i nie słychać

Avatar TheMJawesome

30 czerwca 2017, 03:56

@TheMJawesome: o, już jaśniej jest

Avatar KaniaS

30 czerwca 2017, 02:04

To ja prawie codziennnie

Avatar TheMJawesome

30 czerwca 2017, 03:23

@KaniaS: Grzyby tak mają...

Avatar GirlGaming

30 czerwca 2017, 01:40

kiedy widzisz taki obrazek i myślisz sobie "oho jakie szczęście, że teraz jest dopiero koło 22..." po czym patrzysz na zegarek a tu 1:40 ;-;

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2017, 00:26

I okazuje się, że wczoraj był ostatni dzień wakacji (wtedy o 3 będzie ciemno ale to nie ważne)

Avatar Archeologwinternetach

29 czerwca 2017, 21:12

Ludzie niżej polecają różne utwory, a ja nadal słucham tylko openingów/soundtracków/endingów z anime.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar kasjan132pl

30 czerwca 2017, 00:14

@Cheetahir: wolę muzykę po angielsku, osobiste preferencje

Avatar Cheetahir

30 czerwca 2017, 00:19

@kasjan132pl: Angielski brzmi tak troszku gupio, niewyraźnie.
Weź np. Hymn Rodezji i spróbuj zrozumieć słowa bez czytania tekstu

Avatar kolkav5

30 czerwca 2017, 00:09

Wschód o 3 to lekka przesada.

Avatar GalenMarek

29 czerwca 2017, 13:07

Poje**ło? Słońce o 3?

Avatar Cheetahir

29 czerwca 2017, 21:31

@GalenMarek: Byłem, widziałem.

Avatar Domijeja

29 czerwca 2017, 22:07

@GalenMarek: Wschodzi o 4. coś teraz, więc o 3. spokojnie będzie świtało.

Avatar GalenMarek

30 czerwca 2017, 00:03

@Domijeja: O 3 robi się jasno, ale nie ma jeszcze słońca.

Avatar Domijeja

30 czerwca 2017, 00:09

@GalenMarek: No tak, pewnie chodziło właśnie o to jaśnienie

Avatar JanuszWaleczny

28 czerwca 2017, 19:29

The Gonk - Dawn of the Dead
Polecam :D

Avatar kokosek112

29 czerwca 2017, 22:53

@JanuszWaleczny: nowy album imagine dragons polecam - evolve świetny nawet jako nightcore :D

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2017, 22:49

To jest takie piękne,ale rano czuję się jak gówno

Avatar CichyCichacz

29 czerwca 2017, 22:33

Ja gdy widze wschodzące słońce uznaje, że już nie warto spać.

Avatar WickedHeart

28 czerwca 2017, 20:01

two steps from hell i cała noc w chmurach marząc

Avatar MrRolan

28 czerwca 2017, 20:14

@WickedHeart: Szanuje

Avatar Paczacz_od_paczenia

29 czerwca 2017, 21:49

@WickedHeart: Uwielbiam

Avatar daglasio

29 czerwca 2017, 22:28

@WickedHeart: świetne

Avatar Yoo_Kihyunnie

28 czerwca 2017, 21:09

O 4 lepiej widać, przynajmniej u mnie

Avatar baarts

29 czerwca 2017, 22:22

@Yoo_Kihyunnie: U ciebie w sensie na Ziemi?

Avatar Hadesares

28 czerwca 2017, 21:04

... A po chwili budzi się twój młodszy brat i drze morde że zrobił stolca na łóżko i mama każe ci je posprzątać...

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2017, 23:09

@Hadesares: aha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Północne Węgry

To by wystarczyło

Chciał tylko pomóc

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka