Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2017, 18:39
a co jeżeli robię 3 pierwsze? w sensie jaki mózg będzie :|
Odpisz
2 lipca 2017, 08:25
wg mnie 1 i 3 powinny byc zamienione miejscami
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:53
Akurat to z fapowaniem jest o wiele gorsze
Odpisz
28 czerwca 2017, 20:58
Odczepicie sie kiedys od tego?
No wiem że ty sobie żartujesz a na mnie zostanie wysłane bukkake czerwonych ale troszku jednak mnie to wku*wia
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2017, 21:02
Jedynym minusem vapowania są dzieciaki, które nie rozumieją na jakiej zasadzie działa e-papieros i hejtują wszystko co jest z tym związane.
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:15
@Nanook: Popieram.
Odpisz
2 lipca 2017, 10:41
@Nanook: Raczej minusem jest wydawanie kasy na coś tak mało potrzebnego
Odpisz
2 lipca 2017, 10:43
@TerratorEK: 1. Jest to o wiele tańsze od papierosów.
2. Jeżeli chce się skończyć z nałogiem papierosowym trzeba zapłacić jakąś cenę. I tak to jest bardziej efektywne i tańsze od np. plastrów nikotynowych.
3. Ten minus można przypisać praktycznie każdej czynności, za którą trzeba płacić.
Odpisz
2 lipca 2017, 11:02
@Nanook: z tym kończeniem to trochę nieprawda, znam bardzo dużo osób które właśnie myślały że to pomoże im skończyć z nałogiem i już palą to od dobrych paru lat i nie widać końca
Odpisz
2 lipca 2017, 11:07
@TerratorEK: Widocznie nie wiedzą, że trzeba sobie zmniejszać dawkę nikotyny w liquidach, żeby to miało jakikolwiek sens. Znam sporo osób, które w ten sposób oduzależniły się od nikotyny, a potem od samego nawyku palenia. Zresztą lepiej, że palą od paru lat coś co im nie szkodzi, gdyby mieli palić papierosy ze wszystkimi substancjami rakotwórczymi i smolistymi.
Odpisz
2 lipca 2017, 11:12
@Nanook: jestem sceptycznie do tego nastawiony ale to chyba tylko przez to że widzę gimbusów z takimi fajkami.
Odpisz
2 lipca 2017, 11:20
@Nanook: Ale jest różnica pomiędzy zwykłym e-ćmikiem za 6dych pomagających rzucić palenie a jakimś turbo pudełkiem gdzie bateria jest większa od głowy posiadacza a "tank" zmieści litr olejku po to aby robić tylko i wyłącznie chmury z dymu
Odpisz
2 lipca 2017, 12:33
To_masz__Problem
Odpisz
2 lipca 2017, 12:58
@uberIGGENN: 199 - haha przegryw
Odpisz
2 lipca 2017, 13:27
co?
Odpisz
2 lipca 2017, 14:13
@uberIGGENN: Nie zostałeś 200
Odpisz
3 lipca 2017, 11:52
czego 200 kruci
Odpisz
3 lipca 2017, 16:47
@uberIGGENN: 200 tomaszem problemem
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2017, 17:03
To_Masz__Problem
Odpisz