Co ludzie myślą, gdy słyszą o wiośnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 marca 2013, 11:11
też to mam... wystarczy jeden kwiatek, 1 drzewo które pyli w promieniu 5 kilometrów od ciebie, i jest armagedon.. oczy napuchniete, woda z nosa placz... coś strasznego
Odpisz
13 kwietnia 2018, 06:17
@Karso21Respawn: ja mam to cały rok bo jak nie pyłki to roztocza
Odpisz
16 października 2018, 20:19
Ja tak samo, kolego archeologu.
Odpisz
28 września 2014, 09:38
Właśnie dlatego nienawidzę wiosny (lubię tylko Wielkanoc)!
Odpisz
16 marca 2013, 09:49
ah znam to ten katar, to łzawienie oczu , nie jesteś sam
Odpisz