Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2017, 02:18
odbjur 2:18
Odpisz
2 lipca 2017, 02:35
@loloja: Odbjur 2:35
Odpisz
2 lipca 2017, 03:27
@Vincka: odbjur 3:27
Odpisz
2 lipca 2017, 04:05
halo 04.05
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 04:22
@troll227: podbijam do 4:22
Odpisz
2 lipca 2017, 04:49
odbjur 4:49
Odpisz
2 lipca 2017, 07:45
@makopa: odbjur 4:59
Odpisz
2 lipca 2017, 07:47
@Iphonix: odbjur 7:46
Odpisz
2 lipca 2017, 09:03
@kuba5028: odbjur teraz
Odpisz
2 lipca 2017, 09:12
@TheMJawesome: odbjur później niż teraz
Odpisz
2 lipca 2017, 09:13
@kuba5028: k
Odpisz
4 lipca 2017, 20:18
@kuba5028: odbjur 20:17
Odpisz
5 lipca 2017, 01:35
@Iphonix: odbjuuuuuur 01.35
Odpisz
5 lipca 2017, 08:22
@troll227: odbjur 8:22
Odpisz
5 lipca 2017, 11:45
@Iphonix: odbjur 11:45
Odpisz
5 lipca 2017, 16:49
@kuba5028: odbjur 16:49
Odpisz
5 lipca 2017, 20:00
@Iphonix: odbjur 20:00
Odpisz
6 lipca 2017, 07:19
@kuba5028: odbjur 7:19
Odpisz
6 lipca 2017, 11:33
@Iphonix: odbjur 11:33
Odpisz
6 lipca 2017, 16:45
@kuba5028: odbjur 16:45
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2017, 18:43
@Iphonix: odbjur 16:43
Odpisz
6 lipca 2017, 19:22
@kuba5028: odbjur 19:22
Odpisz
6 lipca 2017, 20:10
@Iphonix: objur 20:10
Odpisz
6 lipca 2017, 21:33
@ZSRRBall: odbjur 21:33
Odpisz
26 maja 2018, 00:33
@kuba5028: odbjur 0:33
Odpisz
26 maja 2018, 10:29
@adriano0510: odbjur nie musiałeś
Odpisz
15 września 2018, 02:20
@loloja: Odbjur 2:20
Odpisz
15 września 2018, 13:17
@dawidz1612: odbjur 13:17
Odpisz
9 lipca 2019, 18:04
@loloja: odbjur 18:04
Odpisz
15 lutego 2022, 14:36
@MemePaladin399: odbjur 14.36
Odpisz
1 lipca 2017, 22:54
Kiedyś myślałem że mi drzewo Arbuzowe urośnie jak zjem pestki arbuza
Odpisz
2 lipca 2017, 00:49
@Pan_Tajemnica: Chyba większość dzieci tak myślała ^^
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 01:16
@Mr_Swieczka: To nie do końca bajka dla dzieci aby ich brzuch nie bolał od pestek. Podobno jakiemuś ruskowi wyrosła sosna w płucach, bo przypadkiem nasiona wciągnął, a w płucach jest ciepło i wilgotno.
Odpisz
2 lipca 2017, 01:33
@Sputnik: właśnie.. Ruskowi.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 01:35
@Sputnik: Pamiętam, że mówili o tym w wiadomościach i że wciągnął to nasiono przy paleniu papierosa.
Odpisz
2 lipca 2017, 14:21
@Sputnik: Może jest wilgotno ale CIEMNO więc nwm jakim cudem coś tam miało urosnąć
Odpisz
3 lipca 2017, 16:27
@Mr_Swieczka: Początkowo nasiona mogą rozwijać się bez dostępu do światła. W gimbie robiło się nawet takie doświadczenie.
Odpisz
1 lipca 2017, 21:55
czy kleszcza lepiej wyrwać od razu z ryzykiem, że zostanie głowa czy lepiej poczekać aż będzie większy i bez problemu go wyciągnąć ?
Odpisz
1 lipca 2017, 21:57
@ALKATRAZ: nie wiem nie znam się
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 21:59
@ALKATRAZ: Wow alkatraz, nie widziałem cię od ponad pół roku ;-;
Odpisz
1 lipca 2017, 22:01
@ALKATRAZ: Nie wyrywać, tylko wykręcić, to nie zostanie głowa.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:11
@ALKATRAZ: im dłużej będzie przyczepiony, tym większa szansa na boreliozę. Proponuję do lekarza iść.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:11
@ALKATRAZ: lepiej nie czekać bo kleszcz może Cię zarazić jakąś chorobą
Odpisz
2 lipca 2017, 08:30
@ALKATRAZ: Znalazłem Cię w akinatorze (tym geniuszu internetowym). (i tak nie odpiszesz)
Odpisz
2 lipca 2017, 09:21
@ALKATRAZ: najlepiej polewać olejem to zacznie się dusić i sm puści
Odpisz
2 lipca 2017, 09:26
@Several: właśnie się nie wykręca
Odpisz
2 lipca 2017, 09:49
@ALKATRAZ: Trzeba go oderwać tak jak tego lamusa na imprezie od alko
Odpisz
2 lipca 2017, 09:55
@ALKATRAZ: poczekać na borelioze wtedy sam sobie pojdzie
Odpisz
2 lipca 2017, 11:37
@seba745: Nie można niczym go natłuszczać, bo pod wpływem duszenia się może zacząć wymiotować do środka Ciebie i wtedy ryzyko zarażenia no.boreliozą jest większe, a nie mniejsze. Kleszcza trzeba normalnie wykręcić w kierunku przeciwnym do kierunku wskazówek zegara i nic nie powinno wtedy zostać, a jak głowa jednak zostanie, to iść do lekarza, żeby ją wyciągnął.
Odpisz
2 lipca 2017, 16:33
@alis223: ok
Odpisz
1 lipca 2017, 21:42
Ma ktoś zapisanego takiego mema z poczekalni, że na zdjęciu była dziewczyna z dużymi oczami i piersiami, miała otwarte usta. W memie chodziło o to, że babka wyglądała jakby coś ją zaskoczyło, w tym sensie, że otworzyła usta i rozszerzyła oczy jakby na widok wielkiego penisa. Zdjęcie było czarno-białe, mem chyba nie wyszedł z poczekalni. Przepraszam za spam nie na temat obrazka.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:16
@Broski: Opis ciekawy też poczekam
Odpisz
1 lipca 2017, 22:38
@Broski: louisa lockhart google grafika
Odpisz
1 lipca 2017, 22:40
@CoolSceleton95: coś przeczuwałem że z porno... nie jest aż tak atrakcyjna...
Odpisz
1 lipca 2017, 22:40
@CoolSceleton95: Podziękował.
Odpisz
1 lipca 2017, 23:11
@CoolSceleton95: Ubiegłeś mnie...
Odpisz
1 lipca 2017, 23:29
@Broski: A po co Ci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 lipca 2017, 00:36
@Broski: .
Odpisz
2 lipca 2017, 10:31
@Broski: Bardzo chciałbym go zobaczyć ale nie mam ekwipunku żeby pójść do najgłębszych,najciemniejszych zakamarków dżungli która się nazywa ,,Poczekalnia''
Odpisz
2 lipca 2017, 10:37
@TheHunterMikiPL: Szczerze mówiąc nie wiedziałem źe to aktorka porno. Chodziło mi o to jej zdjęcie z obrazka bo dyskutowałem z kolegą o.magnetyzmie kobiecych oczu. I przypomniałem sobie tego mema bo według mnie dziewczyna ma fantastyczne oczy i chciałem mu ją pokazać. Ogólnie uznaliśmy że to jakie kobiety mają oczy i jak nimi patrzą potrafi być bardzo pociągające i zakrywać pewne inne niedostatki w ich urodzie. Że jednak my faceci nie patrzymy tylko na cycki czy tyłek ale te oczy też są bardzo ważne i potrafią wiele zdziałać.
Odpisz
2 lipca 2017, 10:39
@rafken: To wpisz w google nazwisko które podał kolega CoolSkeleton95 i zobaczysz.
Odpisz
2 lipca 2017, 13:44
@Broski: Szczerze mówiąc nie myślałem, że wiedziałeś, że to aktorka porno.
Prawda.
Odpisz
2 lipca 2017, 00:33
Heh
Odpisz
1 lipca 2017, 23:46
kisne srogo
Odpisz
1 lipca 2017, 23:39
wez sprej i nie bedzie
Odpisz
1 lipca 2017, 23:10
też ich nie lubie. Jakby miały jeszcze jakiś smak.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:56
a mówią że kobiety są mądrzejsze...
Odpisz
1 lipca 2017, 22:33
~Ja pie**ole! Skąd się biorą debile w internetach?!?!
Odpisz
1 lipca 2017, 21:29
I ten jeszcze jej avatar xd
Odpisz
1 lipca 2017, 21:50
@kronim: o nie to kleszcze
Odpisz
1 lipca 2017, 21:41
Wegański kleszcz
Odpisz
1 lipca 2017, 21:34
to pestki
Odpisz
1 lipca 2017, 21:46
@aletau: No co ty.nie powiesz
Odpisz
1 lipca 2017, 21:46
@aletau: No sh*t Sherlock
Odpisz
1 lipca 2017, 21:48
@Izkaf: no sh*t sherlock
Odpisz
1 lipca 2017, 21:53
@aletau: Naprawde?
Odpisz
1 lipca 2017, 22:03
@aletau: Ja swoje wiem,to są kleszcze,przecież z daleka widać.
Odpisz
1 lipca 2017, 22:12
@aletau: witam nowego w internetach :)
Odpisz
2 lipca 2017, 10:35
@aletau:
Odpisz
2 lipca 2017, 10:51
@DrShadownPl: no właśnie tak jest, powiedziałem, aby nie wprowadzić nikogo w błąd
Odpisz
2 lipca 2017, 10:59
@aletau: Przecież nikt w to nie uwierzy że to kleszcze.Te komentarze są dla zabawy.Nie musisz tego pisać.
Odpisz
2 lipca 2017, 11:00
@rafken: pewnie że nie muszę, nie musiałem nawet zakładać tu konta, jednak chcę i chcieć będę
Odpisz
1 lipca 2017, 21:25
blondynka przemalowana na brunetke
Odpisz
30 czerwca 2017, 20:01
No ale serio, skąd one się biorą?
Odpisz
30 czerwca 2017, 20:37
@PanMixer: nikt tego nie wie...
Odpisz
1 lipca 2017, 21:24
@PanMixer: Z lasu, no a skąd?
Odpisz