Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lizbett570

1 lipca 2017, 10:35

U mnie na zadupiu obok mojego domu jak pada to deszcz pada tylko do krzaka ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar G0H4N

3 lipca 2017, 18:45

Avatar Reaper_

4 lipca 2017, 18:18

@G0H4N: U S Z

Avatar kuba5028

Edytowano - 4 lipca 2017, 13:17

U mnie podobnie w szkole zawalił się mur i upadła sosna, kilka piwnic zalanych i moje podwórko.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2017, 10:22

Wszyscy wszędzie mówią o mocnych wiatrach w ich miastach, a ja mieszkam na takim zadupiu, że nawet wiatru nie ma.

Avatar
Suchotnik

1 lipca 2017, 10:23

U mnie są deszcze, burze i wiatry, ale nic nie zalewa ani nie wyrywa.

Avatar Black_Kitty

1 lipca 2017, 10:46

Ja też na zadupiu mieszkam ale wiatr mam ;-;

Avatar StraikerPL

3 lipca 2017, 17:10

Ja mieszkam na Ślunsku i jakoś nic się wielkiego nie dzieje.

Avatar trawapl

3 lipca 2017, 17:14

A ja mieszkam na takim zadupiu że nawet jednej kreski zasięgu nie ma ;-;

Avatar TheHunterMikiPL

3 lipca 2017, 16:23

Bo wiatrak zmienia energię wiatru w prunt.

Avatar kokosek112

Edytowano - 3 lipca 2017, 15:31

don Kijot miał przesrane
(czytaj don Kihot)

Avatar WiktorT1

3 lipca 2017, 15:39

@kokosek112: Tylko walczy z tymi wiatrakami.

Avatar kokosek112

3 lipca 2017, 15:54

@WiktorT1: i jak ma z nimi wygrać

Avatar Ptasznik

1 lipca 2017, 12:56

a u mnie nie padało i żadnego wiatru

Avatar NAPSTABLOOK22

1 lipca 2017, 11:51

P O T Ę Ż N E W I A T R A K I

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2017, 11:35

rok temu była taka burza że prawie wszystkie stodoły i domy rozje**ło a drzewa wyrwało i musiałam z kumplami połowe drogi iść do domu z buta bo się nie dało przejechać ;__;
#nikogo _to_nie_obchodzi

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2017, 11:01

panie,wiatraki to tytany. kozaki

Avatar Jasnowidz

1 lipca 2017, 10:49

Bo wiatraki są z amelinium

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar theCPCK
Dodane przez: theCPCK

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka