Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2017, 10:35
U mnie na zadupiu obok mojego domu jak pada to deszcz pada tylko do krzaka ;-;
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 10:36
@Lizbett570: Może to MAGICZNY krzak.
Odpisz
1 lipca 2017, 11:04
@Lizbett570: To krzak prysznic bierze, a nie deszcz pada.
Odpisz
1 lipca 2017, 12:34
@jakub17: P O T Ę Ż N Y K R Z A K
Odpisz
1 lipca 2017, 12:37
P
Odpisz
1 lipca 2017, 13:33
@jakub17: O
Odpisz
1 lipca 2017, 13:46
@Mrs_Voider: T
Odpisz
1 lipca 2017, 13:49
@jakub17: Ę
Odpisz
1 lipca 2017, 13:52
@Mrs_Voider: Ż
Odpisz
1 lipca 2017, 14:04
@jakub17: N
Odpisz
1 lipca 2017, 14:09
@Mrs_Voider: Y
Odpisz
1 lipca 2017, 14:18
@jakub17: K
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 14:25
@Jeja4FunPL: R
Odpisz
1 lipca 2017, 14:26
@jakub17: Z
Odpisz
1 lipca 2017, 14:32
@Mrs_Voider: A
Odpisz
1 lipca 2017, 14:51
@jakub17: K
Odpisz
1 lipca 2017, 14:58
@Reaper_: Jej, udało się.
Odpisz
1 lipca 2017, 23:10
@jakub17: Gud
Odpisz
3 lipca 2017, 17:01
@Reaper_: J
Odpisz
3 lipca 2017, 17:40
@G0H4N: A
Odpisz
3 lipca 2017, 18:45
@Mrs_Voider: N
Odpisz
4 lipca 2017, 18:18
@G0H4N: U S Z
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2017, 13:17
U mnie podobnie w szkole zawalił się mur i upadła sosna, kilka piwnic zalanych i moje podwórko.
Odpisz
1 lipca 2017, 10:22
Wszyscy wszędzie mówią o mocnych wiatrach w ich miastach, a ja mieszkam na takim zadupiu, że nawet wiatru nie ma.
Odpisz
1 lipca 2017, 10:23
U mnie są deszcze, burze i wiatry, ale nic nie zalewa ani nie wyrywa.
Odpisz
1 lipca 2017, 10:46
Ja też na zadupiu mieszkam ale wiatr mam ;-;
Odpisz
3 lipca 2017, 17:10
Ja mieszkam na Ślunsku i jakoś nic się wielkiego nie dzieje.
Odpisz
3 lipca 2017, 17:14
A ja mieszkam na takim zadupiu że nawet jednej kreski zasięgu nie ma ;-;
Odpisz
3 lipca 2017, 16:23
Bo wiatrak zmienia energię wiatru w prunt.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2017, 15:31
don Kijot miał przesrane
(czytaj don Kihot)
Odpisz
3 lipca 2017, 15:39
@kokosek112: Tylko walczy z tymi wiatrakami.
Odpisz
3 lipca 2017, 15:54
@WiktorT1: i jak ma z nimi wygrać
Odpisz
1 lipca 2017, 12:56
a u mnie nie padało i żadnego wiatru
Odpisz
1 lipca 2017, 11:51
P O T Ę Ż N E W I A T R A K I
Odpisz
1 lipca 2017, 11:35
rok temu była taka burza że prawie wszystkie stodoły i domy rozje**ło a drzewa wyrwało i musiałam z kumplami połowe drogi iść do domu z buta bo się nie dało przejechać ;__;
#nikogo _to_nie_obchodzi
Odpisz
1 lipca 2017, 11:01
panie,wiatraki to tytany. kozaki
Odpisz
1 lipca 2017, 10:49
Bo wiatraki są z amelinium
Odpisz