Nie jesteś zwykłym ziemniakiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2017, 12:43
Odpisz
3 lipca 2017, 21:11
Fajny avatar :)
Odpisz
3 lipca 2017, 23:13
Ten uczuć, gdy ktoś cię wyprzedził ._.
Odpisz
4 lipca 2017, 08:14
@BlackBunny: W czym?
Odpisz
4 lipca 2017, 08:37
@Quervik: Ahhh... -,- we wstawieniu obrazka z Kałaji Potejto.
Odpisz
15 maja 2018, 18:33
GlaDOS the kawaii potato
and Wheatley as a bird
Odpisz
22 marca 2018, 22:10
^^
Odpisz
1 lutego 2018, 15:48
*moj komp*
Odpisz
4 lipca 2017, 13:52
To jest zbyt piękne *płacz wzruszenia*
Odpisz
4 lipca 2017, 05:37
Walone food porn, chyba zaraz idę robić frytki.
Odpisz
4 lipca 2017, 00:07
Problem jest wtedy, gdy tak jak ja nie lubisz żadnego z tych dań.
Odpisz
3 lipca 2017, 23:57
Było
Odpisz
3 lipca 2017, 23:39
Wystarczy się tylko pociąć i wrzucić do wrzącego oleju *MAGIC*
Odpisz
3 lipca 2017, 23:09
Kurde aż się walnęłam palcem w oko
Odpisz
3 lipca 2017, 23:08
Kocham pyry
Odpisz
3 lipca 2017, 23:04
Ale ziemniak umiera, bo krojony, palony itp. To ja też muszę umrzeć ?
Odpisz
3 lipca 2017, 22:47
seksi
Odpisz
3 lipca 2017, 21:49
Dzięki ! Nie ma nic dobrego w domu ... A ten obrazek mówi sam za siebie
Odpisz
3 lipca 2017, 21:55
@LaraMoon: a co masz w lodówce?
Odpisz
3 lipca 2017, 21:55
@ruzwelt1: jedzenie :)
Odpisz
3 lipca 2017, 22:04
@LaraMoon: spoko, ale jakie😀?
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2017, 22:05
@ruzwelt1: no w sumie to dobre :D Ale pacze na te ,, ziemniakowe " to nie jest porownywalne
Odpisz
3 lipca 2017, 22:07
@LaraMoon: w lodówce mam tylko kiełbasę swojska, jaja, masło, ser i smalec. Wiem, że mało, ale matka jutro na zakupy leci. teraz twoja kolej.
Odpisz
3 lipca 2017, 22:08
@ruzwelt1: kurde .. mamy takie same lodówki.
Odpisz
3 lipca 2017, 22:10
@LaraMoon: no jeszcze parówki mam, właśnie Ide sobie zrobić. Życz mi powodzenia
Odpisz
3 lipca 2017, 22:00
Nie... Autorze, przez ciebie muszę zjeść takie dobre ziemniaczki...
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2017, 16:26
Ja za to nie jestem zwykłym ziemniakiem - Ja jestem ziemniakiem piszącym zaminusowane komentarze w Internecie.
Odpisz
3 lipca 2017, 21:16
@Ziemniaczanka: raczej zupą z ziemniaków :/
Odpisz
3 lipca 2017, 21:28
@Ziemniaczanka: piątka siostro
Odpisz