Tak wyglądam w multiplayerze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Co za przypadek
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2013, 15:08
uruk-hai
Odpisz
15 marca 2013, 15:52
ja mam 13 a jak rypie kolesi z najwyższym lvl-em ja na 1 np
Odpisz
15 marca 2013, 16:38
@malaho2000: A gdybyś miał "grać w rzeczywistości", nie przez ekran? ;)
Odpisz
15 marca 2013, 17:14
@JTay_: To by nie "grał".
Odpisz
15 marca 2013, 19:12
@JTay_: no nie wiem zależy ale teraz jest temat gier więc nie wiem co to ma do rzeczy ?
Odpisz
15 marca 2013, 11:11
Moja interpretacja: dzieci do lat 11 noobią, chociaż idzie im coraz lepiej, ludziki starsze są masterami lub porządnymi graczami.
Odpisz
15 marca 2013, 11:17
@amekninja555: Ja bym ten wiek zmniejszył do 9 lat, bo niejednokrotnie widziałem bardzo dobrych graczy w wieku 10-11 lat :P
Odpisz