Ciekawe, o co się rozbili
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2017, 23:33
Skoro wszystko stopniało, w tym lód i lodowce, to o co się rozbili?
Odpisz
1 lipca 2017, 23:35
@Ziemniaczanka: o inny statek
Odpisz
2 lipca 2017, 00:47
@Ziemniaczanka: O wodę
Odpisz
13 lipca 2017, 15:39
@Ziemniaczanka: Watahę wędrownych Januszy mazurskich.
Odpisz
13 lipca 2017, 21:21
@Ziemniaczanka: o powietrze
Odpisz
12 sierpnia 2024, 10:33
@Bobiak1234: O górę, która wystawała.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2017, 11:39
Jeśli cały lód na Ziemi stopnieje to skąd będziemy brać kostki lodu ?
Odpisz
2 lipca 2017, 11:40
@Czeran: Z piekarnika
Odpisz
13 lipca 2017, 20:37
@Czeran: Bez importu lodu z Arktyki na świecie zapanuje głeboki kryzys.
Odpisz
13 lipca 2017, 13:29
było
Odpisz