Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2018, 21:38
Odpisz
14 października 2017, 13:04
Czy tylko mnie to śmieszy? XD
Odpisz
4 listopada 2017, 22:29
@BahuzankaPL: nie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:02
0_o aha ...
Odpisz
11 lipca 2017, 11:34
Jak by ktoś się pytał to animacja jest zrobiona w flipnote
Odpisz
11 lipca 2017, 11:39
@JakubJJJ: Lol, tym z DS? Raczej nie bo tam były tylko 3 kolory. Jooooooooo to jest flipnot na komputery? shiet muszę sprawdzić
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 14:29
@Mafionek: Nie na da i 3ds, dodali więcej kolorów i chyba można je mieszać.
Odpisz
11 lipca 2017, 16:33
@JakubJJJ: Kurna muszę se kupić 3ds.
Odpisz
11 lipca 2017, 15:46
Odpaliłem na słuchawkach ;-;
Odpisz
11 lipca 2017, 14:08
Puszczam to mamie a ona wali mnie w łeb i odchodzi mówiąc Co ty oglądasz -,-
Odpisz
11 lipca 2017, 11:51
Oglądam to chyba po raz 7.
Odpisz
11 lipca 2017, 11:34
Aż mój pies podskoczył xD
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2017, 08:32
czo
Odpisz
11 lipca 2017, 02:03
Oglądam to 3 raz. O 2 w nocy. Mój żywot osiągnął dno
Odpisz
11 lipca 2017, 00:11
Conga conga
Poka pstrąga
Odpisz
10 lipca 2017, 23:48
Godzina 23:47, ja niczego nie swiadoma odpalam filmik, a tu dzwiek na fulla - zawal ;-; A rodzina spi xP
Odpisz
11 lipca 2017, 00:11
@Pieselek12: U mnie dokładnie tak samo tylko że 00:11
Odpisz
10 lipca 2017, 23:51
Tańczące ku...ropatwy
Odpisz
10 lipca 2017, 20:44
Nie spodziewałam się tego tutaj
Odpisz
10 lipca 2017, 19:39
jak się sama piosenka nazywa?
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2017, 20:04
@nieznana14: Pigeon Conga 2, z kanału bodajże Kekeflipnote.
A piosenka to "Conga" Glorii Estefan
Odpisz
10 lipca 2017, 20:31
@CzarneSombrero: thx
Odpisz