Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Chciał tylko pomóc
Co za przypadek
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2019, 12:31
Scp sl gram sobie nagle jakiś idiota mnie wyzywa bez powodu i ja go pytam
-ile masz lat ?
- na Facebooku mam 20 więc tak jest
I dalej mnie wyzywa powiedziałem żeby zamknoł tom mordę a on się odpalił że da mi bana i zniszczy życie i wie gdzie mieszkam później na czacie głównym pod koniec rudny zaczoł wyzywać admina w następnej rundzie na ekranie wielki napis "(jego nick ) został zbanowany na zawsze bo mnie wku*wiał "
Odpisz
8 września 2018, 10:00
Muj TatA jEst AdmiNem I cIE zBanuJe
😎😎😎😁😁😀😁😎😎😎😓
Odpisz
5 lipca 2017, 09:49
pewnie minecraft
"NOOBIE DAJ MI SFOJE DJAKSY ALBO WOŁAM ADMINA!!11111"
Odpisz
5 lipca 2017, 14:31
XD
Odpisz
21 października 2017, 19:27
Admin - Co tu się dzieje?
Noob - Ten noob zabrał mi moje diaxy!!! Daj mu bana!!!
"30 sekund później"
"Zbanowano cię na tym serwerze", powód: Bezsensowne wzywanie admina
Odpisz
4 lipca 2017, 21:11
#minecraftlogic
Odpisz
4 lipca 2017, 22:41
@Mangle3000_: leagueoflegendsLogic
Odpisz
5 lipca 2017, 10:59
@ruzwelt1: Tak bo każdy w LoLa gra na prywatnym serwerze.
Odpisz
3 lipca 2017, 21:46
To znaczy że serwer jest ch*jowy
Odpisz
5 lipca 2017, 08:35
Raczej niektórzy ludzie
Odpisz
5 lipca 2017, 02:10
o nje, jaki on jest niebezbieczny. A ten serwer to pewnie w minecrafcie jest 0/16 osób ... xDd
Odpisz
5 lipca 2017, 00:17
Miałem dosłownie 10 minut temu to samo... Tylko że to ja groziłem adminem .-.
Odpisz
3 lipca 2017, 20:51
Minecraft-2017
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2017, 21:28
Dlatego ja gram na własnym serwerze. Dzisiaj zrobiłem reaktor na uran i nawet nie wybuchł. (IndustruialCraft 2 i sporo innych modów)
Edit. Śmiesznie jest rzucać ludzi uranem (Jak nie mają kombinezonu).
Odpisz
4 lipca 2017, 00:27
@xAzumiKx: zagrałbym z tobą ale nie chcę mi się instalować tych wszystkich modów (a kuzyn mówił że całkiem nieźle buduję)
Odpisz
4 lipca 2017, 02:03
@xAzumiKx: Ja ostatnio gram codziennie z kolegami w Pocket edition po wifi
Odpisz
3 lipca 2017, 23:15
"szmata je**na makler"
Odpisz
3 lipca 2017, 22:58
Tylko mnie te morda irytuje ?
Odpisz
3 lipca 2017, 21:50
Give me my diamonds or i will delete ur minecraft account
Odpisz
3 lipca 2017, 21:07
"Moja babcia ma admina"
Odpisz
3 lipca 2017, 20:41
i ieszcze da mi tfoje diaxy porzalujesz
Odpisz