Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2017, 07:54
ja tam lubię hawajską
Odpisz
3 lipca 2017, 22:53
byle nie z kurczakiem (·-· )
Odpisz
4 lipca 2017, 18:07
@NorweskiKogut: Ale kebab z kurczakiem już może być,ok?
Odpisz
5 lipca 2017, 18:26
@Pandzianikki: zazwyczaj nie popieram kanibalizmu :|
Odpisz
5 lipca 2017, 18:29
@NorweskiKogut: Cóż,ja kurczakiem nie jestem :3
Odpisz
5 lipca 2017, 07:48
a co wy macie do tej hawajakiej, wystarczy je**ac ananasa na bokni qychodzi nam dobra pizza
Odpisz
5 lipca 2017, 00:12
Kiedy twój przyjaciel mówi z kupuję cd action dla gier.
Odpisz
5 lipca 2017, 08:31
ja tak robię lol
Odpisz
4 lipca 2017, 21:22
kocham hawajską ❤
Odpisz
4 lipca 2017, 22:36
@HannahFiction: Ja też!
Odpisz
4 lipca 2017, 22:24
On na pewno ma na imię Przemek i nielubi też kawy.
Odpisz
3 lipca 2017, 22:33
*ona spada i gdy już jest na ziemi wyciąga pistolet z racą i z niego strzela w górę*
szkoda lubiałam cię...
Odpisz
3 lipca 2017, 23:49
@Sebzer: ja tam myślałam kiedyś ze maja romans czy cus. ale dobrze ze go zaje**la bo ona nawet spoko była
Odpisz
4 lipca 2017, 09:45
@Interfectrix: Lubiałem ją... XD
Nie lubiałem głównego bohatera je**ny kujon frajer z fartem. Zato lubiałem tą niebieską dzikuske z Atlantydy. Nie pamiętam żadnych imion oglądałem tę bajkę bardzo nardzo dawno.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2017, 09:49
@Sebzer: Kidagakash albo Kida Volodia tez był fajny ( Rusek od wybuchów )
Odpisz
4 lipca 2017, 09:52
@Interfectrix: a noo tego tez lubiałem xD
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2017, 18:49
@Interfectrix: Ten od wybuchów - Vincenzo "Wołodia” Santorini - zgodnie z dokumentem który można było zobaczyć na jednej ze scen (i przypuszczając po pełnym imieniu), nie był Ruskiem, tylko Włochem. W oryginalnej wersji też ma całkiem mocny, włoski akcent.
Odpisz
4 lipca 2017, 20:28
@Aracz: Jako rusek wyszedł lepiej.
Odpisz
4 lipca 2017, 20:17
Odpisz
4 lipca 2017, 19:56
To mi przypomina to:
Odpisz
4 lipca 2017, 19:29
Serio nie rozumiem, co ludzie mają do pizzy hawajskiej.
Odpisz
4 lipca 2017, 19:20
Odpisz
4 lipca 2017, 18:08
Hejty bedo ale lubie hawajską...
Odpisz
4 lipca 2017, 18:17
Ja też lubię ;-;
Odpisz
4 lipca 2017, 18:49
Ale hawajska jest dobra... .-.
Odpisz
3 lipca 2017, 23:48
Skąd to?
Odpisz
3 lipca 2017, 23:57
@maxmaxi123: Atlantyda. Zaginiony ląd – amerykański film animowany z 2001 wyprodukowany przez Walt Disney Feature Animation.
Odpisz
3 lipca 2017, 23:49
hawajska jest dobra
Odpisz
3 lipca 2017, 21:57
Chciałbym przerzyć bukakke (np. czerwonych) wiec napisze że dla mnie peperoni jest za ostra dlatego biere hawajską
Odpisz
3 lipca 2017, 21:59
dałem ci zieloną
Odpisz
3 lipca 2017, 22:01
@benben7: przerzyć ;-;
Odpisz
3 lipca 2017, 22:02
rzycie
Odpisz
3 lipca 2017, 22:02
@benben7: Jest nowelom
Odpisz
3 lipca 2017, 23:02
raz przyjazna, a raz wrogą
Odpisz