I ty nazywasz siebie Słowianinem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Cóż za brak szacunku
Nie są aż takie pyszne
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2017, 09:51
Słuchacze hardbassu łaczymy się.
Odpisz
4 lipca 2017, 10:53
@LotewskiChlop: *łączy*
Odpisz
4 lipca 2017, 11:03
@LotewskiChlop: *łączy się*
Odpisz
4 lipca 2017, 11:06
@LotewskiChlop: *łączy się* OY PI**EC
Odpisz
7 lipca 2017, 08:42
@LotewskiChlop: fajne to ruskie techno
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2017, 10:27
@LotewskiChlop: *łączy się*
Odpisz
7 lipca 2017, 11:43
@LotewskiChlop: *łączy się*
Odpisz
7 lipca 2017, 13:44
@LotewskiChlop: *łączy się*
Odpisz
7 lipca 2017, 14:26
@LotewskiChlop: *łączy się*
Odpisz
9 lipca 2017, 12:45
@LotewskiChlop: *łączy się* przyniosłem wódkę
Odpisz
9 lipca 2017, 20:40
@triad23: Dobrze
Odpisz
9 lipca 2017, 20:41
@LotewskiChlop: no i git *siada w przykucu*
Odpisz
9 lipca 2017, 20:42
@triad23: *z kieszeni wyjmuje semechki* Częstować się!
Odpisz
9 lipca 2017, 20:58
@crimzon: *bierze semechki* dzięki
Odpisz
10 lipca 2017, 08:26
@crimzon: *bierze semechki* a spasiba towarisz
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2020, 15:16
@triad23: Priviet druzja
*lączy się*
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:17
Chłop co odkopał
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:35
@crimzon: Da, da, harbass dobry mimo lat
Odpisz
9 stycznia 2020, 15:55
narkotik kal
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2020, 15:56
@didujakaskemm: Slavic squats and cheeki breeki
Odpisz
4 lipca 2017, 00:17
brzuch mnie boli troche
Odpisz
4 lipca 2017, 00:18
To zwal se.
Odpisz
4 lipca 2017, 00:19
@ukr0707: nie pomoże, uwierz mi
Odpisz
4 lipca 2017, 00:29
Jak mnie ząb bolał to wyrwałem.
Odpisz
4 lipca 2017, 00:30
kk spróbuje wyrwać sobie brzuch dam info czy działa
Odpisz
4 lipca 2017, 00:40
spal kilku czarnych to pomoże
Odpisz
4 lipca 2017, 00:47
nie działa
Odpisz
4 lipca 2017, 00:58
jak brzuch boli to przyj
Odpisz
4 lipca 2017, 00:59
@CrazyMe: nwm czy mówić, co mi pomogło na ból brzucha, czy może jednak was nie obrzydzać
Odpisz
4 lipca 2017, 01:00
Puściłeś tęczę, rzygałeś, zwracałeś, wymiotowałeś, zwracałeś zawartość żołądka, spawałeś ryjem?
Odpisz
4 lipca 2017, 01:01
@CrazyMe: zesrałem sie
Odpisz
4 lipca 2017, 01:02
Nawet lepiej :v
i gratuluję
Odpisz
4 lipca 2017, 01:04
@CrazyMe: a dziękuje
Odpisz
4 lipca 2017, 01:10
a proszę cię bardzo
Odpisz
4 lipca 2017, 01:24
@CrazyMe: spawale... co ku*wa
Odpisz
4 lipca 2017, 07:37
Tak sobie czytam waszą rozmowę, i podoba mi się Twój tok myślenia.
Odpisz
4 lipca 2017, 09:26
Ja zawsze jak mnie boli brzuch jak jadę albo po dużym obiedzie to muszę beknąć, aby mi się zrobiło lepiej :v
Odpisz
7 lipca 2017, 15:11
same
Odpisz
8 lipca 2017, 21:44
Jak dalej boli ogłoś krucjatę, to pomoże na bank
Odpisz
26 października 2017, 23:52
@abuq1: Daj kozę w ofierze
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2017, 00:18
Kiedy podczas balu obudzą się w tobie słowiańskie geny, więc tańczysz z kumplami kazotcky kick ale nauczyciel podchodzi i mówi, że macie wźiąc partnerki do poloneza
Historia oparta na faktach
Odpisz
4 lipca 2017, 11:09
@siemak: Zabiłbym, blyat.
Odpisz
7 lipca 2017, 10:05
@siemak: Czyż polonez nie równie słowiański co kazaczok?
Odpisz
7 lipca 2017, 15:27
niby tak ale to nie to samo
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2017, 17:50
@siemak: Kazaczok to taniec dwóch narodów wschodniosłowiańskich - ukraińskiego i rosyjskiego. Zaś Polonez jest tańcem narodu zachodniosłowiańskiego - narodu polskiego. Są równie słowiańskie. W tym tkwi problem że nawet sami Słowianie dają się jankeskiej propagandzie ograniczającą Słowiańszczyznę do Rusi i Ruś właśnie w niej widząc, nic więcej.
Odpisz
7 lipca 2017, 09:53
Ale hardbass to nic innego jak właśnie ruskie szybkie techno. Inaczej ruski hardstyle.
Odpisz
7 lipca 2017, 09:22
Nie lubię hardbasu
Odpisz
7 lipca 2017, 09:03
CHEEKI BREEKI
Odpisz
4 lipca 2017, 12:37
gopnik mcblyat ❤️
Odpisz
7 lipca 2017, 08:50
@Nabial420: DJ Blyatman❤
Odpisz
7 lipca 2017, 08:09
idi nahui
Odpisz
4 lipca 2017, 01:26
Co oznacza termin "go nahui"? Ja nie w sosie.
Odpisz
4 lipca 2017, 01:34
@Kropla_Bez_Kitu: Chyba można przetłumaczyć "idź w ch*j" ale pewien nie jestem
Odpisz
4 lipca 2017, 01:35
@Kropla_Bez_Kitu: ,,go" to z angielskiego ,,idź"
nahui jest z rosyjskiego
reszty się domyśl
to podstawy słowiańskości
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2017, 06:13
@Kropla_Bez_Kitu: nie wiesz też co znaczy "byc w sosie" już tłumacze
być w sosie =/= być w temacie
to 2 różne zwroty być w sosie znaczy być w dobrym nastroju. Chyba w tej kropli jest trochę kitu :/
Odpisz
7 lipca 2017, 09:52
@Kropla_Bez_Kitu: Nahui (czyt. nałi) to po aztecku słońce.
Odpisz
7 lipca 2017, 11:44
@kokosek112: No mówię że nie w sosie w zupie jestem
Odpisz
7 lipca 2017, 12:02
@Kropla_Bez_Kitu: chyba w błędzie łoooooo
Odpisz
7 lipca 2017, 12:52
@kokosek112:
Odpisz
7 lipca 2017, 14:27
@Kropla_Bez_Kitu: oznacza "wypi***alaj"
Odpisz
7 lipca 2017, 19:29
@kokosek112:
Odpisz
8 lipca 2017, 10:01
daaaammmmnnnn
Odpisz
4 lipca 2017, 00:20
Fajne to ruskie techno
Odpisz
4 lipca 2017, 00:26
@Princess_Unattainable: go nahui
Odpisz
4 lipca 2017, 11:10
@Princess_Unattainable: A zabił cię ktoś kiedyś?
Odpisz
4 lipca 2017, 11:13
@crimzon: Możesz być pierwszy
Odpisz
7 lipca 2017, 06:09
@crimzon: ja sam
Odpisz
4 lipca 2017, 11:17
No cóż, na osiemnastkach ostatnio modne to ruskie techno u dziewczyn
Odpisz
7 lipca 2017, 06:09
@Myszkapl: serio?
Odpisz
7 lipca 2017, 18:40
@kokosek112: A przynajmniej u mnie w regionie. Cheeki breeki i narkotyk nie kwas ja jadu na harbass i kilka innych zawsze na propsie
Odpisz
4 lipca 2017, 00:21
Ostatnio na szkolnej wycieczce zaraziłem klasę "ruskim techno"
Odpisz
4 lipca 2017, 00:27
@Davido: *blyet breathing*
Odpisz
4 lipca 2017, 11:09
@Davido: Shouda, shouda, galadushik
Cheeki Breeki iv damke
Russia ia lica hardbass
Roska Vodka VSM
Z czego to?
Odpisz
4 lipca 2017, 11:10
@crimzon: Cheeki Breeki Hardbass Anthem
Odpisz
4 lipca 2017, 11:13
@Davido: R.I.P apartje.
Odpisz
4 lipca 2017, 11:14
@crimzon: [*]
Odpisz
4 lipca 2017, 11:11
Chyba pierwszy mem tego typu, którego nie dodałem ja.
Odpisz
4 lipca 2017, 08:49
Kiedy pod HardBassem GopnikaMcBlyat rusek pisze tylko rosja robi dobry hardbass.....
Odpisz
4 lipca 2017, 11:07
@ArassMeMeS: Ja mam DJ Blyatmana w znajomych na Steamie. Fajnie się z nim...uh...współpracuje?
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2017, 11:09
@crimzon: To gratki,ja tam steama nie używam
Odpisz
4 lipca 2017, 01:37
Ale hardbass to przecież z technicznego punktu widzenia jest błogosławione słowiańskia muzyka elektroniczna, więc w czym problem.
Odpisz