Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LotewskiChlop

4 lipca 2017, 09:51

Słuchacze hardbassu łaczymy się.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar didujakaskemm

9 stycznia 2020, 15:55

narkotik kal

Avatar crimzon

Edytowano - 9 stycznia 2020, 15:56

@didujakaskemm: Slavic squats and cheeki breeki

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2017, 00:17

brzuch mnie boli troche

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar abuq1

8 lipca 2017, 21:44

Jak dalej boli ogłoś krucjatę, to pomoże na bank

Avatar CousinJoe

26 października 2017, 23:52

@abuq1: Daj kozę w ofierze

Avatar siemak

Edytowano - 4 lipca 2017, 00:18

Kiedy podczas balu obudzą się w tobie słowiańskie geny, więc tańczysz z kumplami kazotcky kick ale nauczyciel podchodzi i mówi, że macie wźiąc partnerki do poloneza

Historia oparta na faktach

Avatar crimzon

4 lipca 2017, 11:09

@siemak: Zabiłbym, blyat.

Avatar
RhobarIII

7 lipca 2017, 10:05

@siemak: Czyż polonez nie równie słowiański co kazaczok?

Avatar siemak

7 lipca 2017, 15:27

niby tak ale to nie to samo

Avatar
RhobarIII

Edytowano - 7 lipca 2017, 17:50

@siemak: Kazaczok to taniec dwóch narodów wschodniosłowiańskich - ukraińskiego i rosyjskiego. Zaś Polonez jest tańcem narodu zachodniosłowiańskiego - narodu polskiego. Są równie słowiańskie. W tym tkwi problem że nawet sami Słowianie dają się jankeskiej propagandzie ograniczającą Słowiańszczyznę do Rusi i Ruś właśnie w niej widząc, nic więcej.

Avatar Nanook

7 lipca 2017, 09:53

Ale hardbass to nic innego jak właśnie ruskie szybkie techno. Inaczej ruski hardstyle.

Avatar Loser

7 lipca 2017, 09:22

Nie lubię hardbasu

Avatar geralt735

7 lipca 2017, 09:03

CHEEKI BREEKI

Avatar Nabial420

4 lipca 2017, 12:37

gopnik mcblyat ❤️

Avatar AssseN

7 lipca 2017, 08:50

@Nabial420: DJ Blyatman❤

Avatar
wskii

7 lipca 2017, 08:09

idi nahui

Avatar Kropla_Bez_Kitu

4 lipca 2017, 01:26

Co oznacza termin "go nahui"? Ja nie w sosie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Tenktosi

7 lipca 2017, 19:29

Avatar Sessto

8 lipca 2017, 10:01

daaaammmmnnnn

Avatar Princess_Unattainable

4 lipca 2017, 00:20

Fajne to ruskie techno

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2017, 00:26

Avatar crimzon

4 lipca 2017, 11:10

@Princess_Unattainable: A zabił cię ktoś kiedyś?

Avatar Princess_Unattainable

4 lipca 2017, 11:13

@crimzon: Możesz być pierwszy

Avatar kokosek112

7 lipca 2017, 06:09

@crimzon: ja sam

Avatar Myszkapl

4 lipca 2017, 11:17

No cóż, na osiemnastkach ostatnio modne to ruskie techno u dziewczyn

Avatar kokosek112

7 lipca 2017, 06:09

@Myszkapl: serio?

Avatar Myszkapl

7 lipca 2017, 18:40

@kokosek112: A przynajmniej u mnie w regionie. Cheeki breeki i narkotyk nie kwas ja jadu na harbass i kilka innych zawsze na propsie

Avatar Davido

4 lipca 2017, 00:21

Ostatnio na szkolnej wycieczce zaraziłem klasę "ruskim techno"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar crimzon

4 lipca 2017, 11:13

@Davido: R.I.P apartje.

Avatar Davido

4 lipca 2017, 11:14

@crimzon: [*]

Avatar crimzon

4 lipca 2017, 11:11

Chyba pierwszy mem tego typu, którego nie dodałem ja.

Avatar ArassMeMeS

4 lipca 2017, 08:49

Kiedy pod HardBassem GopnikaMcBlyat rusek pisze tylko rosja robi dobry hardbass.....

Avatar crimzon

4 lipca 2017, 11:07

@ArassMeMeS: Ja mam DJ Blyatmana w znajomych na Steamie. Fajnie się z nim...uh...współpracuje?

Avatar ArassMeMeS

Edytowano - 4 lipca 2017, 11:09

@crimzon: To gratki,ja tam steama nie używam

Avatar Mikatrix

4 lipca 2017, 01:37

Ale hardbass to przecież z technicznego punktu widzenia jest błogosławione słowiańskia muzyka elektroniczna, więc w czym problem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar terminator5
Dodane przez: terminator5

Ładne rzeczy

Cóż za brak szacunku

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Były nóżki, nie ma nóżek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka