Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Płać pan
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2017, 21:31
Gorzej kiedy cały czas pojawia się ten sam, mocny i denerwujący przeciwnik
Odpisz
8 lipca 2017, 01:31
Jeden z łatwiejszych.
Odpisz
8 lipca 2017, 01:53
Żelazna dziewica??
Odpisz
8 lipca 2017, 08:03
też jej nie lubię
Odpisz
10 lipca 2017, 11:44
@lorax12: Mi się pojawiła tylko 2 razy. Zabiła mnie za każdym razem zanim zdążyłem się zorientować że to ona.
Odpisz
20 lipca 2018, 18:24
@lorax12: Dla mnie to był jeden z najbardziej denerwujących przeciwników.
Odpisz
20 lipca 2018, 19:20
@TrueStoryGuy: Ale teraz to słaby przeciwnik.
Odpisz
20 lipca 2018, 22:22
@sans_skeleton: Wydaje się pozornie słaby, ale jak co do czego to zabierał mi masę hp. Często się na nim potykałem i pół serduszka zazwyczaj minimum traciłem.
Odpisz
7 lipca 2017, 21:39
Każdy boss w Skyrimie na Legendzie:
Ja - bijebijebijebijebijebijebijebije
Boss - ŁAN PAAAAAAAAANCZ!!!
Odpisz
7 lipca 2017, 22:11
@Soberker: meeeeeen
Odpisz
8 lipca 2017, 00:45
@Soberker: legendarny jest bardzo łatwy
Odpisz
8 lipca 2017, 07:59
@LeHackerKid: W ogóle zawiodłem się bardzo na końcowym bossie zabiłem go w minutę a i potem zawalczyłem z innymi mocniejszyemi smokami
Odpisz
25 października 2017, 16:30
Alduin to pi**a.Bez modów walka z nim to praktycznie:
1.Użyj smokogrzmotu
2.Napi**dalaj go.
3.Powtórz wszystko od początku.
Odpisz
25 października 2017, 19:55
@Andrzej_Duda: Ja nawet nie używałem smokogrzmotu
Odpisz
25 października 2017, 19:56
Ja go używałem tylko na pierwszym runie.A i tak nudziłem się i spawnowałem sobie 4 Alduiny jednocześnie.
Odpisz
25 października 2017, 19:57
@Andrzej_Duda: Ja grałem łotrzykiem i wystarczy byle jaki łuk by go pokonać
Odpisz
25 października 2017, 19:58
Dla mnie najlepsza możliwość to Mag Bitewny.
Odpisz
26 października 2017, 06:20
@Andrzej_Duda: Ja tam wole oglądać jak strzelam headshoty
Odpisz
14 października 2017, 11:53
Moon Lord i Jego Laser ;-;
Odpisz
9 lipca 2017, 19:20
Prince porky z angry birds epic. Ataki standardowe ale dodge przyprawia o ból dupy. Pelo idealnie pokazuje co się dzieje z graczem po 10 próbie.
Odpisz
7 lipca 2017, 21:24
Najgorszy jest ten który regeneruje całe 100% hp gdy spadnie mu poniżej 50% ;-;
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 01:32
@AssassinGamerqq15: Risen 3 na samym końcu. + do tego teleportacja na drugi koniec planszy tuż przed regeneracją i przywołanie jednych z najpotężniejszych bestii.
Odpisz
8 lipca 2017, 18:14
@AssassinGamerqq15: Lothirc czo ty robisz? Lothric sthap.
Odpisz
7 lipca 2017, 22:31
Sans pozdrawia. Zadaje tylko 1 punkt obrażeń.
Odpisz
7 lipca 2017, 23:54
@Mijak:
Odpisz
8 lipca 2017, 08:04
@Mijak: I ma tylko 1 HP
Odpisz
8 lipca 2017, 12:18
@Mijak: "The easiest enemy".
Odpisz
8 lipca 2017, 10:06
Jaki np?
Cyberdemon z Dooma? czy jaki?
Odpisz
8 lipca 2017, 11:04
@Kolejnyundertale: Flowey z undertale.
Ale jako Boss końcowy.
Odpisz
8 lipca 2017, 03:21
Kiedy zorientujesz się, że na poziomie very easy przegrywasz.
Odpisz
8 lipca 2017, 01:18
Mortal kombat i shinok
tekken i Heihachi (chyba)
Odpisz
8 lipca 2017, 00:31
DragonBallXenoverse jak BOSS ma resztke hp i nagle je**ie ci 30 ultimate atakow
Odpisz
7 lipca 2017, 21:25
pan pedo
Odpisz
7 lipca 2017, 23:52
@menouto: sinior pedo
Odpisz
7 lipca 2017, 21:16
oj pamiętam to bardzo dobrze, aż za dobrze
Odpisz
7 lipca 2017, 21:29
@ALKATRAZ: to dobrze
Odpisz
7 lipca 2017, 21:38
@ALKATRAZ: żółwik brachu
Odpisz
7 lipca 2017, 23:12
@ALKATRAZ: Od kiedy opowiadasz na komentarze jesteś jakby... mądry (?)
A przynajmniej twoje komentarze brzmią mądrze.
Odpisz
7 lipca 2017, 22:57
Łoże Chaosu. Za każdym je**nym razem...
Odpisz
7 lipca 2017, 22:41
wiedzmin 3 serce z kamienia olgiert'von Everest (nwm czy dobrze napisałem )
Odpisz
7 lipca 2017, 22:54
@powerback: Everec
Odpisz
7 lipca 2017, 22:31
Chyba w każdej części Devil My Cry na wysokim poziomie (może nawet na niskim).
Odpisz