Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2017, 16:30
Odzyskałem wiarę w ludzkość!
Odpisz
22 października 2018, 20:47
na próżno
Odpisz
23 października 2018, 07:15
@rousered: W ch*j
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:15
haha lol
Odpisz
8 lipca 2017, 18:36
Wszyscy hakerzy to ch*je.
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:43
@WiktorT1: hejtujesz ich bo znają się na komputerach a ty nawet nie umiesz włączyć mikrofalówki?
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:23
@Filipsss: Data.
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:23
@WiktorT1: nie stać cię na nic więcej nic dziwnego skoro jesteś de**lem
Odpisz
28 maja 2018, 16:37
@WiktorT1: okop
Odpisz
28 maja 2018, 18:57
@Filipsss: Ale z ciebie dziecko.
Odpisz
13 października 2018, 18:33
@PANSZTANGA123: To co napisałeś jest bardziej głupie, niż to, co on.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 13:19
A zalisz to prawdą jest? Bogu dzięki za mikołajowe nakrycie głowy więc.
Odpisz
8 lipca 2017, 15:29
@dolares97: "źle błąd, za błędem" nie umiesz w składnia arystortywna + a zaisz
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2017, 16:15
@kokosek112: tak właściwie to powinienem napisać "azaliż" i nie chodziło Ci o składnie arystokratyczną czasem?
Odpisz
8 lipca 2017, 17:00
@dolares97: w sumie powinienm jakoś zaznaczyć to, że to był zart i nie byłoby problemu ale no mogłem, to był celowy żart sama forma "nie umiesz w... "ale ok nie załapaś jest ok.
Odpisz
8 lipca 2017, 13:30
Odpisz
8 lipca 2017, 15:28
widzę 3 watermarki :D
Odpisz
8 lipca 2017, 16:49
@kokosek112: ja widzę 4
Odpisz
8 lipca 2017, 16:54
@BOSS111: rzeczywiście ake 4ty jest ze stocka
Odpisz
8 lipca 2017, 16:05
To ciekawe. U mnie w mieście jest "Kebeb u Milorda" też wykorzystuje tego mema jako logo. Może są z nimi powiązani
Odpisz
8 lipca 2017, 15:12
nie
Odpisz
4 lipca 2017, 23:40
A tutaj dodatkowa ciekawostka na temat tej grupy.
Odpisz
4 lipca 2017, 23:49
@legend77: sprawdź Wikipedie po angielsku, jest 5 razy tyle tekstu
Odpisz
5 lipca 2017, 20:53
@terminator5: Wiem ale po polsku jest koncentrat wiedzy.
Odpisz
5 lipca 2017, 21:22
@legend77: tia, co najwyżej pomidorywy
Odpisz
5 lipca 2017, 21:34
@terminator5: Zawsze to 75% ;P
Odpisz
5 lipca 2017, 21:48
@legend77: szkoda że wody
Odpisz
8 lipca 2017, 13:53
@legend77: Przepraszam za moje lenistwo, ale na czym polegała operacja "AntiSec"?
Odpisz
8 lipca 2017, 14:10
@GRRacz: .
Odpisz
8 lipca 2017, 14:17
@Tymek590: ⭕
Odpisz
4 lipca 2017, 23:26
zróbmy żeby przeszło
Odpisz
8 lipca 2017, 13:31
@terminator5: no i się udało
Odpisz
8 lipca 2017, 13:44
@creeper_girl: czyli warto pisać takie komenty pod swoimi obrazkami
Odpisz
8 lipca 2017, 13:46
@terminator5: Wygryw.
Odpisz
4 lipca 2017, 23:09
Niet
Odpisz
4 lipca 2017, 23:19
@Jasnowidz: nein
Odpisz
4 lipca 2017, 23:20
@Seffie: Nie
Odpisz
4 lipca 2017, 23:26
@Jasnowidz: nee
Odpisz
5 lipca 2017, 08:03
@Mrs_Voider: Non
Odpisz
5 lipca 2017, 10:06
@Jasnowidz: nei
Odpisz
5 lipca 2017, 13:14
@Jasnowidz: нием
Odpisz
8 lipca 2017, 13:13
@palecka: No
Odpisz
8 lipca 2017, 13:43
@Jasnowidz: Nope.
Odpisz
4 lipca 2017, 23:33
Ananas
Odpisz