Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GalenMarek

5 lipca 2017, 14:14

Ten uczuć, gdy jednak ktoś o tobie pamięta i budzi cię telefonem.

Avatar Monnx

5 lipca 2017, 17:45

@GalenMarek: Niech zgadnę. Revan?

Avatar GalenMarek

5 lipca 2017, 18:02

@Monnx: Eee... Nie? Do gadania z nim mam TS'a.

Avatar Monnx

5 lipca 2017, 18:03

@GalenMarek: To spoko.
Kiedyś ja Cię obudzę.

Avatar GalenMarek

5 lipca 2017, 18:45

@Monnx: Spróbuj tylko.

Avatar Attero

5 lipca 2017, 18:43

Z własnej woli wstaje o 6 kuźde rano.
Nawet jak pójdę spać o 4.
'-'🔫

Avatar Tf2Medic

5 lipca 2017, 10:54

ja wstaje o 13 albo nawet zdarzyło się, że o 14

Avatar Wenglan

5 lipca 2017, 17:17

@Tf2Medic: Ja raz obudziłem się o 17 .....i dalej chciało mi się spać....

Avatar seba745

5 lipca 2017, 18:33

@Wenglan: czyli moje 2 siostry wczoraj

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 lipca 2017, 17:11

ja najczęściej wstaję o 7

Avatar albert1005

Edytowano - 5 lipca 2017, 17:04

Mój obrazek przeszedł no teraz jestem zadowolny

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2017, 11:41

spałem do 11
#nc

Avatar benben7

5 lipca 2017, 10:47

moja mama tak nie robi....
w wakacje

Avatar Sessto

5 lipca 2017, 10:38

czcionka

Avatar czarekdoge100

5 lipca 2017, 10:17

Generator się kłania

Avatar Mrpoker

5 lipca 2017, 09:45

Mogłeś użyć generatora

Avatar albert1005

5 lipca 2017, 10:02

@Mrpoker: Mój błąd przyznaje

Avatar Mikatrix

5 lipca 2017, 09:47

Od kilku dni wstaję 10 - 11.

Avatar Mikatrix

5 lipca 2017, 09:50

@Mikatrix: A wczoraj nie mogłem usnąć i dlatego tak wcześnie to komentuję.

Avatar Zakapturzony13579

5 lipca 2017, 09:49

Nie żeby coś, ale istnieje takie coś jak generator memów.

Avatar
iqhawe

5 lipca 2017, 09:47

Mem z painta

Avatar Davido

5 lipca 2017, 09:46

Do memów używamy czcionki Impact.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar albert1005
Dodane przez: albert1005

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Niezniszczalne

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka