Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2017, 14:14
Ten uczuć, gdy jednak ktoś o tobie pamięta i budzi cię telefonem.
Odpisz
5 lipca 2017, 17:45
@GalenMarek: Niech zgadnę. Revan?
Odpisz
5 lipca 2017, 18:02
@Monnx: Eee... Nie? Do gadania z nim mam TS'a.
Odpisz
5 lipca 2017, 18:03
@GalenMarek: To spoko.
Kiedyś ja Cię obudzę.
Odpisz
5 lipca 2017, 18:45
@Monnx: Spróbuj tylko.
Odpisz
5 lipca 2017, 18:43
Z własnej woli wstaje o 6 kuźde rano.
Nawet jak pójdę spać o 4.
'-'🔫
Odpisz
5 lipca 2017, 10:54
ja wstaje o 13 albo nawet zdarzyło się, że o 14
Odpisz
5 lipca 2017, 17:17
@Tf2Medic: Ja raz obudziłem się o 17 .....i dalej chciało mi się spać....
Odpisz
5 lipca 2017, 18:33
@Wenglan: czyli moje 2 siostry wczoraj
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2017, 17:11
ja najczęściej wstaję o 7
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2017, 17:04
Mój obrazek przeszedł no teraz jestem zadowolny
Odpisz
5 lipca 2017, 11:41
spałem do 11
#nc
Odpisz
5 lipca 2017, 10:47
moja mama tak nie robi....
w wakacje
Odpisz
5 lipca 2017, 10:38
czcionka
Odpisz
5 lipca 2017, 10:17
Generator się kłania
Odpisz
5 lipca 2017, 09:45
Mogłeś użyć generatora
Odpisz
5 lipca 2017, 10:02
@Mrpoker: Mój błąd przyznaje
Odpisz
5 lipca 2017, 09:47
Od kilku dni wstaję 10 - 11.
Odpisz
5 lipca 2017, 09:50
@Mikatrix: A wczoraj nie mogłem usnąć i dlatego tak wcześnie to komentuję.
Odpisz
5 lipca 2017, 09:49
Nie żeby coś, ale istnieje takie coś jak generator memów.
Odpisz
5 lipca 2017, 09:47
Mem z painta
Odpisz
5 lipca 2017, 09:46
Do memów używamy czcionki Impact.
Odpisz