Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2019, 13:27
u mnie takie akcje to normalka .-.
Odpisz
10 lipca 2017, 12:47
Halyna perfekcjonistka
Odpisz
9 lipca 2017, 12:27
Sytuacja oparta na Faktach.
Odpisz
8 lipca 2017, 16:03
Śemanko
Odpisz
10 lipca 2017, 09:18
@dominik581: Nie
Odpisz
10 lipca 2017, 11:24
Śemanko
Odpisz
10 lipca 2017, 11:27
@dominik581: Nie
Odpisz
10 lipca 2017, 11:28
pewny jesteś?
Odpisz
10 lipca 2017, 11:47
@dominik581: tak
Odpisz
5 lipca 2017, 10:32
Odpisz
5 lipca 2017, 10:38
@Nyroe: Cytujesz samego siebie. Szacun.
Odpisz
5 lipca 2017, 10:41
@Nyroe: No a jak ja cytuje to dostaje czerwone :(
Odpisz
5 lipca 2017, 10:42
No słuchaj. Takie rzycie.
Odpisz
5 lipca 2017, 13:10
@Mikatrix: *życie
Odpisz
5 lipca 2017, 14:59
@revan21: *facepalm*
Nie załapałeś żartu językowego.
Odpisz
5 lipca 2017, 16:19
@Mikatrix: *rzartu
Odpisz
5 lipca 2017, 16:30
@revan21:
Odpisz
5 lipca 2017, 16:37
@Mikatrix: *bajt
Odpisz
5 lipca 2017, 16:47
@revan21:
Odpisz
8 lipca 2017, 09:48
@Mikatrix: jeśli ktoś nazywa sam siebie zajebistym to znaczy, że nie jest zajebisty
Odpisz
8 lipca 2017, 10:11
On jest.
Odpisz
8 lipca 2017, 11:13
@Mikatrix: ciekawostka językowa rzyć (rzeczownik l.p. M. r,m,) to archaiczna forma słowa dupa. I napisanie "rzycie" oznaczas dupy.
Odpisz
8 lipca 2017, 11:14
@kokosek112: No shit sherloku. Właśnie o to mi chodziło.
Odpisz
8 lipca 2017, 11:30
@Mikatrix: wydaję mi się, że raczej ciężko byłoby to załapać jeśli wiesz, że mało kto to wie, a głównie fani wieśka (ksionszkuf).
Większość kojarzy to raczej z błedami nastolatek na FB, ktore o "rzyciu" wiedzą tyle co ja o ruskim balecie
Odpisz
8 lipca 2017, 10:52
To jest typowa Polska XDDDDDDDD
Odpisz
8 lipca 2017, 10:48
Heh
Odpisz
5 lipca 2017, 13:59
Takie ku*wa true.
Odpisz
8 lipca 2017, 08:32
@GalenMarek: *tru
Odpisz
8 lipca 2017, 09:43
@GalenMarek: Sytuacja z odkurzaczem odzwierciedla to u mnie w 100%.
Odpisz
8 lipca 2017, 08:43
przeszedł :)
Odpisz
8 lipca 2017, 08:41
no podoba mi sie
Odpisz
5 lipca 2017, 12:44
Pioter
Odpisz
5 lipca 2017, 12:21
xD
Odpisz
5 lipca 2017, 10:29
,,A co będziesz po nocach robił?!"
Odpisz
5 lipca 2017, 10:41
@Mikatrix: "na tych jajach siedzieć tylko będziesz"
Odpisz