Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Frustrujące
Ładne rzeczy
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2019, 22:49
Kto mówił że Doge nie żyje?
Odpisz
10 kwietnia 2019, 18:10
@gzubix: żyje jako listowy pieseł
Odpisz
24 lipca 2018, 19:50
O Doge i Pepe jeszcze żyje :v
Odpisz
8 września 2017, 19:14
Czekam,kiedy małpa polak umrze :v
Odpisz
6 czerwca 2020, 07:27
@Michal_Koniecpolski: nigdy nie umrze
Odpisz
14 lipca 2017, 12:49
*Opłakuje Derpa*
Odpisz
5 lipca 2017, 17:30
Teraz se tak pomyślałem że małpa polak to narazie CHYBA jedyny mem 2017 roku który jeszcze nie umarł
Odpisz
9 lipca 2017, 19:18
@napletnik: Nie kracz
Odpisz
9 lipca 2017, 19:20
@napletnik: On ucieka na ostatkach sił przed śmiercią....A memy ,,Podłoga to...'' i ,,Hej widzisz tego typa?''mają taką samą sytuacje.
Odpisz
9 lipca 2017, 20:58
@rafken: podłoga to martwy mem
Odpisz
9 lipca 2017, 21:43
*skacze po ścianach*
Odpisz
9 lipca 2017, 22:32
@TheMath110: Widzisz tego gościa i Podłoga to w ogóle mnie nie śmieszą i dla mnie są martwe, ale Małpa Polak jest fajna jeszcze bo nie było nią takiego spamu
Odpisz
9 lipca 2017, 23:22
@SoMuchMLG: trzeba to przyznać
Odpisz
10 lipca 2017, 07:09
@SoMuchMLG: Kto co woli, ale ten z Widzisz tamtego gościa był używany bardzo kreatywnie, trzeba przyznać.
Odpisz
10 lipca 2017, 09:03
@TheMath110: No może i tak, ale nigdy jakoś mnie nie śmieszył.
Odpisz
11 lipca 2017, 16:36
@SoMuchMLG: Twoja opinia, ja szanuję.
Odpisz
11 lipca 2017, 00:40
Pamiętacie spam sraniem na tory?
Odpisz
11 lipca 2017, 12:11
@satysfakcjonujacyNick: (':
Odpisz
10 lipca 2017, 10:56
[*]
Odpisz
9 lipca 2017, 19:19
Widzę, że jesteś bardzo odważny skoro śmiesz zabijać Shreka
Odpisz
10 lipca 2017, 07:48
@Drogogon: on jest już dawno martwy
Odpisz
9 lipca 2017, 23:59
Zapalajcie znicze pod tym komentarzem.
Odpisz
9 lipca 2017, 23:58
[*]
Odpisz
9 lipca 2017, 23:29
Widzę tam 2 memy które zmartwychwstały
Odpisz
9 lipca 2017, 19:51
Aż mi się przypomniał teledysk do I Apologize - Five Finger Death Punch gdzie wokalista chodzi po cmentarzu z nagrobkami sławnych, zmarłych rockmanów
Odpisz
9 lipca 2017, 22:28
@kapitex15: miałem coś napisać o "rockmanów", ale...
a poza tym, ASAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJD
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 22:31
I watched but never really listened!
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 22:32
@kapitex15: As the whole world passed me by
Odpisz
9 lipca 2017, 22:36
All this time I watched from the outside!
Odpisz
9 lipca 2017, 22:37
@kapitex15: Never understood what was wrong and what was right
Odpisz
9 lipca 2017, 22:40
I APOLOGIIIIIIIIIZE!
Odpisz
5 lipca 2017, 12:36
Co tam robi pepe?
Odpisz
5 lipca 2017, 12:40
@coolskeleton95: Pn nie żyje od 2 lat
Odpisz
5 lipca 2017, 12:41
@UchihaSasuke_: *On
Odpisz
5 lipca 2017, 12:54
@UchihaSasuke_: To jak wytłumaczysz to, że aktualnie on jest generałem w wojsku kekistanu?
Odpisz
9 lipca 2017, 21:32
@coolskeleton95: Pytasz jakiegoś normie o takie rzeczy
Odpisz
9 lipca 2017, 19:52
Robbie tak trochę doslownie
Odpisz
9 lipca 2017, 20:26
On żyje.
Odpisz
9 lipca 2017, 20:35
@SirPomarancza: hura
Odpisz
9 lipca 2017, 20:30
pieseł nie umarł
Odpisz